Головна » 2018 » Квітень » 2 » МАЙСТЕРНЯ ПРОФЕСІОНАЛЬНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
13:34
МАЙСТЕРНЯ ПРОФЕСІОНАЛЬНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

2 квітня в управлінні освіти, молоді та спорту відбулася  майстерня професіонального вдосконалення за темою: «Компетентісний підхід у системі викладання іноземних мов в умовах нових соціокультурних змін».

Під час теоретичної частини вчителі-колеги презентували з досвіду роботи рішення певних питань, пов’язаних з викладанням навчального предмету. Артеменко І.В., вчитель німецької мови  Єлизаветівської філії Краснопавліської  ЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомила з питанням «Використання інформаційних технологій при роботі з автентичними текстами для розвитку комунікативної та соціокультурної компетентності учнів». Скотаренко А.О., вчитель англійської мови Смирнівського НВК розкрила зміст питання «Компетентнісний підхід у викладанні іноземних мов». Філіппова Л.Я., вчитель англійської мови поділилася досвідом роботи з теми: «Теоретико-методичні та психологічні аспекти підготовки учнів до ЗНО з іноземних мов».

Як підсумок, вчителі дійшли  висновку, що  сучасний урок іноземної  мови повинен бути максимально унаочнений, з  використанням інформаційних технологій, носити комунікативну та соціокультурну направленість.

Переглядів: 114 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів