Головна » 2019 » Червень » 7 » Літній відпочинок триває....
12:15
Літній відпочинок триває....

Організація пришкільних таборів відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. За короткий проміжок часу працівники таборів створюють реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна і психологічна гармонія людини. А також доброзичливі стосунки з людьми, природою і з самим собою.
У літніх таборах   сплітається активний відпочинок з розвитком інтелекту, вихованням особистісних якостей з розвитком самостійності. Літні пришкільні табори – могутня форма проти бездоглядності, асоціальної поведінки учнів.
В роботі таборів вихователі враховують дитячі інтереси, приймають до уваги потреби і бажання кожної дитини, їх індивідуальні потреби. Дітям пропонуються різні завдання, завдяки яким вони можуть виконувати свої бажання. Організатори дають можливість кожній дитині проявити всі свої здібності в повному обсязі. В цьому допомагають спортивні змагання, інтелектуальні ігри і розваги, творчі конкурси, свята, подорожі. Неозброєним оком видно, що багато дітей здружилися, навчилися доцільно проводити час відпочинку, спостерігати і досліджувати природу рідного краю, дбайливо ставитися до свого життя і здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті.

Переглядів: 63 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів