Головна » 2014 » Квітень » 11 » Конкурс «Очима дитини про бюджет країни»
15:56
Конкурс «Очима дитини про бюджет країни»

      10 квітня в приміщенні Лозівського  краєзнавчого  музею  спеціалістами Лозівської податкової інспекції  проведено конкурс дитячої та юнацької творчості «Очима дитини про бюджет країни»,  в якому взяли участь і школярі навчальних закладів Лозівського району.
     Від навчальних закладів Лозівського району було представлено 19  найкращих учнівських робіт, чотири з яких стали призерами І (районного) етапу.
     Учениця Новоіванівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сербін Вікторія (керівник  Товарищенко Ж.В.) за малюнок «Україна єдина» посіла І місце в номінації «Художні роботи» (старша група).
    Учень Миколаївського НВК Авраменко Євген (керівник Гавриленко Т.І.) виборов І місце  в номінації «Відеопрезентація» за  творчу роботу  «Сплата податків – економічна функція держави»
     І місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» було присуджено Братешку Олександру, учню Смирнівського НВК за композицію «Багата  країна – щаслива родина» (керівник Жданей О.В.).
     Вірш Козлова Дмитра «Ода податкам» відзначений  ІІ місцем в номінації «Літературні роботи» ( керівник  Жмур Т.О.).
   Усі доробки  юних творців по-дитячому щирі, правдиві, невимушені. Юні майстри мистецтв не полінувались і не побоялись  донести  в своїх творах правду  про сьогодення, дали змогу іншим подивитись на нашу країну світлим дитячим поглядом. І ми, дорослі щиро вдячні їм за це.   

Переглядів: 242 | Додав: kravchuk
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0