Головна » 2013 » Березень » 29 » Комсомольський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради атестовано
15:34
Комсомольський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради атестовано
Відповідно до встановленої нормативно-правової бази з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів та планового проведення державної атестації з 04 по 18 лютого 2013 року проведено атестаційну експертизу організації функціонування Комсомольського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області.

За результатами атестаційної експертизи встановлено.

У дошкільному підрозділі Комсомольського навчально-виховного комплексу сформовано цілісний освітній простір для всебічного збалансованого та гармонійного розвитку дітей. Виховні заходи спрямовано на реалізацію основних напрямків Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті. У навчально-виховному процесі використовуються різноманітні форми організації дітей, багато уваги приділяється фізичному розвитку дітей, проводяться Дні здоровя, розваги, змагання (переважно на свіжому повітрі).

Суспільний рейтинг закладу відповідає високому рівню. У колективі створено і підтримується позитивний мікроклімат взаємоповаги та взаєморозуміння, працівники користуються авторитетом серед дітей, колег та батьківської громадськості.

У шкільному підрозділі Комсомольського НВК створено належну матеріально-технічну та навчально-методичну базу, що сприяє доброму засвоєнню знань учнями. Так, аналіз навчальних досягнень учнів за останні три роки та результати проведення контрольних випробувань з базових предметів інваріантної складової робочого навчального плану свідчать про належний рівень підготовки дітей: 62,81 % учнів отримали бали на достатньому та високому рівні.

Учні закладу беруть участь у різноманітних конкурсах, турнірах, ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад. У 2013 році Терещенко Роман виборов ІІІ почесне місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури і спорту, яка проводилась вперше.

Виховну роботу закладу спрямовано на підвищення ролі учнівського врядування в школі, забезпечення комплексного виховного впливу на учнів шляхом залучення їх до активної та систематичної участі у вирішенні важливих питань життя класу та школи. 

Актуальним напрямком виховної роботи залишається формування в учнів навичок культури здоров’я, безпечної поведінки, уміння робити єдино правильний вибір на користь здорового способу життя, підвищення рівня їх інформованості з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, профілактики ВІЛ/СНІДу: 2 рази на семестр у школі проводяться Дні здоров’я; діє наркопост; проводяться акції «Замість цигарки – цукерка», «День без тютюну», виступи агітбригади перед учнями школи та батьками, круглі столи, тренінги щодо пропаганди здорового способу життя.

З 2008 року працює учнівська асоціація  «Асорті» (заміна старої форми органів учнівського врядування на нові, більш сучасні, на погляд учнів).

«Асорті» бере участь у проведенні предметних тижнів, місячників; здійснює рейди-перевірки контролю за відвідуванням, підготовкою до уроків; здійснює організацію дозвілля школярів; організовує чергування учнів під час проведення свят, масових заходів, вечорів відпочинку; готує інформацію на загальношкільні лінійки; випускає тематичні та святкові газети. Разом із редактором шкільної газети обговорює теми рубрик і матеріалів; веде пропаганду здорового способу життя.

Належну увагу в закладі приділено збереженню здоровя учнів, попередженню травматизму, організації відпочинку та оздоровлення учасників навчально-виховного процесу.

            Отже, атестаційною експертизою встановлено рівень діяльності навчального закладу Кзаг = 46,35, установлений рівень  - ДОСТАТНІЙ.

За результатами атестації розроблено і затверджено корекційну карту з метою усунення виявлених недоліків, де затверджено детальні заходи.

На підставі висновку Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів (секція з питань дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти) Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 21.03.2013 року № 3/7, відповідно до наказу відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації від 21.03.2013 року № 110 «Про результати державної атестації Комсомольського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради  Харківської області» Комсомольський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області визнано атестованим на достатньому рівні і підтверджено право надання ним повної загальної середньої освіти.
Переглядів: 321 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів