Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Команда Лозівського району посіла третє місце у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади з шахів.
14:03

22 жовтня 2016 року збірна команда Лозівського району у складі майстра спорту України, міжнародного майстра ФІДЕ Байковського Юрія,кандидата у майстри спорту Бардюжи Віталія, Лазуренка Владислава, Яндульської Юлії  взяла участь у фінальних змаганнях з шахів за програмою обласної Спартакіади серед районів області та міст обласного значення, які проходили у місті Харків.

За результатами 7 зіграних  турів, наші шахісти  посіли 3 місце у загальнокомандному заліку серед 14 районів області у  ІІ групі. Від управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, всі учасники команди отримали медалі та дипломи за третє місце.

Переглядів: 51 | Додав: Evgeniy