Головна » 2015 » Червень » 16 » юні краснопавлівці взяли участь у Всеукраїнському дитячому турнірі з вільної боротьби «Поліський килим»
10:48

12-13 червня в м. Олевськ Житомирської області  пройшов Всеукраїнський дитячий турнір з вільної боротьби «Поліський килим» на призи чемпіона Олімпійських ігор в Афінах Ельбруса Тедеєва. У змаганнях взяли участь біля 180 юних борців з України.

Харківську область на турнірі  представляли вихованці відділення вільної боротьби  ДЮСШ «Спартанець»  Краснопавлівського осередку, які у безкомпромісній боротьби посіли наступні місця: Суковський Віталій у ваговій категорії  25 кг посів перше місце, Шевченко Артем  посів трете місце у ваговій категорії 25 кг., Степанцов Едуард у ваговій категорії  27 кг посів трете місце, Винтонишин Денис у ваговій категорії  29 кг посів перше місце. Спортсменів підготував тренер-викладач Іліметов А.Р.

Переглядів: 430 | Додав: Evgeniy