Головна » 2019 » Червень » 14 » Яскраві моменти літніх таборів
10:48
Яскраві моменти літніх таборів

 

 Ось і настав день для прощання та підведення підсумків. Діти згадали кумедні та найцікавіші моменти у таборі. Гарних спогадів було чимало. Це ігри та пісні, екскурсії та інсценізація.

Літні пришкільні табори створено з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів, відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Кожен день у таборах був насиченим. Особливу увагу приділяли заходам національно-патріотичного спрямування. Табори розпочинали свою роботу й закінчували організаційними лінійками. Вихователі проводили свої заняття у цікавій формі та із використанням інноваційних технологій.

Для організації дозвілля дітей використовувалися різноманітні ігри, ребуси, кросворди, інтелектуальні ігри.

Педагогічний досвід вихователів таборів сприяв розвитку спостережливості і творчої самостійності дітей, фізичної витривалості, інтересу до занять (за допомогою нетрадиційних методів викладання), зміцнення здоров’я, загартовування організму, зміцнення відносин у колективі, взаємовідповідальності, бажання брати активну участь у спільних справах, конкурсах, змаганнях, святах, іграх, лінійках.

Основним змістом виховної діяльності дитячого табору є забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку.

Діти ще довго не хотіли прощатися. Але час настав та маємо надію, що наступного літа ми знову зберемося разом. 

 

Переглядів: 60 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Архів записів