Головна » 2018 » Січень » 9 » Інклюзивний простір. Практичні кроки.
16:03
Інклюзивний простір. Практичні кроки.

У залі засідань управління освіти, молоді та спорту відбувся спеціалізований тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи, асистентів вчителів та корекційних педагогів інклюзивних класів ЗНЗ району за темою «Інклюзивний простір. Практичні кроки».

Метою заходу було визначено підвищення компетентності педагогічних працівників із питань якісного здійснення інклюзивного навчання й супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладів загальної середньої освіти.

Учасники тренінгу ознайомилися з нормативно-правовим забезпеченням, що регламентує здійснення інклюзивної освіти у 2017/2018 навчальному році; організацією оцінки розвитку дитини, психолого-педагогічними характеристиками дітей з особливими освітніми потребами та педагогічними технологіями інклюзивної освіти. 

Учасники також набули навичок із розробки індивідуальної програми розвитку дітей з особливими освітніми потребами, отримали методичні рекомендації щодо створення шкільної команди супроводу особливої дитини, адаптації та модифікації навчальних програм, індивідуалізації навчання в умовах інклюзивного навчального простору ЗНЗ.

Переглядів: 156 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів