Головна » 2015 » Січень » 16 » ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
16:07
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

 

З 18 січня 2015 року стартує ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

В ХНУ імені В.Н. Каразіна відбудеться олімпіада з математики. Команда Лозівського району представлена учнями Садовської ЗОШ І-ІІІ ст., Орільського НВК, Надеждівського НВК та Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Також з 18 січня 2015 року розпочинається ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Конкурс буде проходити в декілька етапів. В неділю юні науковці виконуватимуть контрольні роботи з української мови та літератури в наукових відділеннях "Мовознавства", "Літературознавства, мистецтвознавства та фольклористики", контрольні роботи з біології в науковому відділенні "Біології та хімії". Учні Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Орільської ЗОШ І-ІІІ ст., Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст., Артільського НВК та Надеждівського НВК братимуть участь у цьому престижному конкурсі.

Переглядів: 202 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0