Головна » 2018 » Травень » 2 » Формування картографічної компетентності в учнів на уроках історії
13:58
Формування картографічної компетентності в учнів на уроках історії

2 травня  2018 року в залі управління освіти, молоді та спорту  відбувся  семінар вчителів історії «Застосовування просторової компетенції й картографічних вмінь та навичок у   шкільних курсах історії».

Мета заходу – визначити пріоритетні напрями роботи над формуванням картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення історії в шкільному курсі; презентувати сучасні підходи щодо застосування ефективних методів і прийомів формування картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення історії в школі; проаналізувати стан застосування сучасних ефективних методів і прийомів формування картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення історії в шкільному курсі та визначити шляхи її удосконалення.

Своїм досвідом з формування картографічної компетентності в учнів поділились учителі історії: Козлова О.О., вчитель Шатівського НВК, Войнова С.П., вчитель Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час проведення практикуму  виступила Куштим Л.О., вчитель історії Яковлівського НВК, яка відмітила, що необхідною складовою успішного навчання з історії є освоєння картографічної грамотності, яка є запорукою виконання багатьох навчальних та життєвих завдань людини.

Переглядів: 48 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0