Головна » 2017 » Березень » 28 » Фестиваль традиційної народної культури Слобожанщини «Кроковеє коло»
07:43
Фестиваль традиційної народної культури Слобожанщини «Кроковеє коло»

26 березня 2017 року вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради взяли участь у  конкурсі «Традиційні художні ремесла» XVІ відкритого  Фестивалю    традиційної народної культури Слобожанщини  “Кроковеє коло” за участю дітей та  молоді Харківської, Сумської  областей та м. Харкова.

У номінації «Писанкарство» свою майстерність демонструвала Кладченко Ольга, вихованка гуртка «Писанкарство»( керівник Тиха С.Ф.).

Вихованці гуртка «Художня вишивка»(керівник Петрашенко Н.В.), учениці Краснопавлівського НВК, працювали у майстерні з вишивки, а Молодоженов Микита з Артільського НВК (керівник Григоренко В.П.) відкрив свої здібності у номінації «Витинанка».

Учасники  взяли участь у виставці фестивалю та виконували  по  одній  роботі  на місці  за схемами, наданими організаторами конкурсу. Фестиваль проходив у приміщенні Харківської   державної академії дизайну і мистецтв, де було надано необхідні умови для практичної роботи учасників, підготовлено культурну програму, організовано екскурсії до майстерень академії.

Переглядів: 143 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів