Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Очікувана перемога
15:45
Очікувана перемога

17 жовтня 2017 року  в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся фестиваль ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття (І. Федишин)».

Лозівський район представляв  Мітяков Данило, учень 10 класу Краснопавлівської загальноосвітньої школи, переможець районного етапу фестивалю, на якого журі покладало чимало сподівань.

Виступ десятикласника захопив присутніх глибиною змісту і простотою викладу матеріалу. Щиро, невимушено, по-чоловічому шляхетно мовець говорив про те, що з дитинства починається людина; звідти ж беруть витоки її мрій, прагнень, почуттів; настільки відповідальний він сам за своє майбуття.

І так звучало все переконливо, що всі відчули: майбутній випускник готовий до повноцінної участі в житті суспільства.

Виконав свою місію Данило гідно: ІІІ місце серед 52 учасників. Першою привітала школяра і розділила радість тріумфу його наставник – Чуйко Тетяна Іванівна, учитель української мови та літератури Краснопавлівської загальноосвітньої школи (вища кваліфікаційна категорія, звання «учитель – методист).

Всі, хто знає Данила, глибоко переконані, що участь хлопця у фестивалі стане трампліном для успішної його реалізації у житті.

Переглядів: 467 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів