Головна » 2017 » Червень » 26 » Європа стала ближчою для юних обдарувань Лозівщини
09:37
Європа стала ближчою для юних обдарувань Лозівщини

За ініціативи голови Лозівської  районної державної адміністрації Красноперова С.Г. та підтримки голови Лозівської районної ради Лаптєва В.М., кращі учні району за результатами участі у III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, україномовних конкурсів  у 2016/2017 навчальному році відзначені по-особливому.

Керівники району усвідомлюють, що виховання у дітей почуття європейської співдружності, реалізація ідей гуманізму та толерантності здійснюється через поширення знань про Європейський Союз. Тому було прийнято рішення: нагородити юні обдарування туристичною подорожжю до європейської країни Болгарії.

Семеро учнів  відпочивали та оздоровлювались  в дитячому оздоровчому комплексі «TEEN PALACE», який розташований на базі готелю «Палацо» на курорті «Сонячний берег».

Діти були вражені мальовничою природою, стародавніми пам’ятниками, різноманітною та смачною кухнею. Змістовний  відпочинок школярів організовували професійні аматори. До послуг відпочиваючих були сучасні спортивні майданчики, широкі пляжі.

Справді, Європа стала для юних обдарувань ближчою…

Переглядів: 204 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Fresh