Головна » 2018 » Квітень » 6 » Дружня спільнота вчителів Лозівщини
16:13
Дружня спільнота вчителів Лозівщини

В рамках підготовки до роботи в Новій українській школі закінчились навчальні заняття (ІІ очна сесія) з учителями початкових класів, які з 1 вересня будуть працювати з першокласниками. Слухачі опрацьовали новий Державний стандарт початкової освіти, Типові освітні програми, Базові навчальні плани. Педагоги удосконалювали уміння створювати нове ефективне й безпечне освітнє середовище, набули практики проведення ранкових зустрічей, залучення дітей до організації освітнього середовища.

У процесі роботи учасники навчання ознайомились із другим програмовим модулем «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення» та модулем «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища».

Особливий інтерес викликали теми, що торкалися змісту освіти, а саме, теми: « Типова освітня програма. Освітня програма закладу освіти», «Планування на тиждень. Планування на день»; форм та методів у контексті викликів Нової української школи; формування нового освітнього середовища, його наповнення, дизайн.

 Напружена творча праця змінювалась  цікавими релаксаційними вправами, які вчителі зможуть застосувати в роботі з учнями. Кожен учасник демонстрував свою креативність, творчі здібності в практичній діяльності. Усі були активними та успішними!

Поступово формується дружня спільнота вчителів початкових класів Лозівщини, готових до реалізації ідей Нової української школи.

Переглядів: 131 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів