Головна » 2018 » Жовтень » 16 » ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
11:41
ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

11-12 жовтня в закладах освіти пройшов єдиний «Урок мужності», на який були запрошені учасники АТО та члени сімей загиблих учасників АТО.

 12-14 жовтня відбулися урочисті зібрання  та покладанням квітів до меморіальних дошок та могил загиблих учасників АТО ( Орільська ЗОШ, Перемозька філія Краснопавлівської ЗОШ, Катеринівська ЗОШ, Яковлівський НВК) та покладання квітів до поховань борців за незалежність України, братських могил Другої світової війни.

Проведено  тематичні уроки з історії України, уроки мужності, лекції, семінари, бесіди,святкові концерти, присвячені Дню захисника України, за участю учасників АТО, членів сімей загиблих воїнів АТО за темами: «Односельці – учасники антитерористичної операції на сході України», «Мій рідний край, моя земля, моя історія жива», «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе», «Часи не обирають…».

Проведено конференції, засідання «круглих столів» за темами: «Герої не вмирають», «Забуттю не підлягають», «У житті завжди є місце для подвигу», «АТО і Харківщина», «Борці за єдність України», «Подвиг ціною в життя», «Ні, не пішла війна у забуття…», «Бійці невидимого фронту: снаряди чи слово», «Історії воїнів АТО», «Ми боремося за українську землю».

На урочистих лінійках привітали хлопців старших класів як потенціальних захисників України.

В бібліотеках, музейних кімнатах, шкільних музеях були оформлені тематичні виставки художньої літератури, творів мистецтва, фотоматеріалів, історичних документів з нагоди Дня захисника України за темами: «Герої не вмирають», «Випускники нашого закладу – патріоти України», «Уклін живим,загиблим – слава», «З Україною в серці».

Переглядів: 25 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0