Головна » 2013 » Квітень » 23 » «День довкілля»
11:24
«День довкілля»

   20.04.2013  в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в Лозівському районі  відбувся «День довкілля». Метою цієї акції є докорінна зміна ставлення населення району до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій населених пунктів, парків, скверів, узбіч доріг, прибережних смуг річок і водоймищ, зон відпочинку та придорожніх лісосмуг.

Відділ освіти  РДА Лозівського району організовано та у повному складі виїхав на прибирання прибережної  міської зони відпочинку біля р. Бритай на закріпленій ділянці. Освітяни з відповідальністю віднеслися до проведення акції. Вона покликана спільними зусиллями громад, влади,  соціальної сфери та громадських організацій зробити Лозівський район чистішим та гарнішим, бо від цього залежить здоров’я та благополуччя майбутніх поколінь.

В результаті проведеної акції очищено приберережні зелені насадження, упорядковано міську зону відпочинку біля р. Бритай.

Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації, висловлює подяку всім працівникам навчальних закладів, які брали активну участь у Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».
Переглядів: 232 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0