Головна » 2014 » Лютий » 19 » "ДАР"
16:38
"ДАР"
      18-19 лютого 2014 року методистами Центру громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» було проведено ДАР за темами «Системний перехід до організації та планування виховної діяльності», «Організаційно-методичне забезпечення діяльності педагогів щодо підвищення якості навчання предметів художньо-естетичного циклу, трудового навчання та технологій».

Під час методичного виїзду було ознайомлено з діяльністю районних та шкільних методичних об’єднань класних керівників, вчителів художньо-естетичного циклу, трудового навчання та технологій у п’яти навчальних закладах району (Орільська ЗОШ І-ІІІ ст., Царедарівський НВК, Краснопавлівський НВК, Артільський НВК, Перемозька ЗОШ І-ІІІ ст.). З педагогами вищезазначених категорій проведено інтерактивне спілкування на базі Орільської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Душко В.А.) та Краснпоавлівського НВК (директор Скарга Л.В.).

В межах семінару відвідано і проаналізовано уроки з музичного мистецтва в 5 класі Краснопавлівського НВК  (вчитель Самардак Н.В.), трудового навчання в 5 класі Орільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Бершак О.П).
Переглядів: 257 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів