Головна » 2019 » Лютий » 21 » Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема…
14:44
Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема…

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.
Ліна Костенко

Щороку 21 лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Про підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила в Парижі в 1999 році.

Філологічна спільнота Лозівщини, учні, небайдужі громадяни подали свій голос на захист та підтримку рідної мови, оскільки для кожної людини вона була і залишається найдорожчою у світі, бо саме вона визначає пам’ять народу в історичному та цивілізаційному часі.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у закладах освіти відбулися години плекання рідної мови, літературні години, книгофести, відеопрезентації, книжково-ілюстративні виставки, окрім того засвідчили свою причетність до великої нації, узявши участь у написанні диктанту єдності «Україна в нас одна».

Учасники заходів укотре наголосили, що мовою національної консолідації є державна українська мова, яка відображає самобутність багатомільйонного українського народу і є основою його духовності та історичної пам’яті.

Переглядів: 76 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів