Головна » 2014 » Січень » 29 » Батьківські збори в Тихопільській ЗОШ І-ІІ ступенів
14:18
Батьківські збори в Тихопільській ЗОШ І-ІІ ступенів
     
         28 січня у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с.Тихопілля відбулися загальношкільні батьківські збори,  на яких були присутні депутат Харківської обласної ради, голова Лозівської районної державної адміністрації Рева Богдан Костянтинович, заступник начальника відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації  Музика Володимир Миколайович, депутат Лозівської районної ради, генеральний директор ПОСПу «Прогрес» Шульга Валентина Кузьмівна, Тихопільський сільський голова Матвєєв Микола Петрович.

На зборах було розглянуто питання завершення І семестру 2013/2014 навчального року. У виступі директор школи Ноженко Ольга Вікторівна звернула увагу присутніх на стабільне підвищення якості навчальних досягнень учнів, на відсутність пропусків учнями уроків без поважної причини, на роботі колективу школи по збереженню здоров’я дітей. Особливу увагу Ольга Вікторівна звернула на роботу педагогічного колективу з обдарованими дітьми і  навела приклади переможців за минулий рік та відомі результати цього року.

У своєму виступі директор школи висловила подяку районній державній адміністрації в особі Реви Б.К.,  депутату Верховної ради Гіршфельду А.М. та створеному ним фонду «Патріоти»,  депутату районної ради Шульзі В.К. за надану фінансову допомогу по облаштуванню санітарної кімнати, заміні опалювального котла  та у проведенні новорічних та різдвяних свят.

Заступник директора з навчально-виховної роботи ознайомила присутніх зі станом виховної роботи школи. Вона наголосила на співпраці школи, сільської бібліотеки, Тихопільського сільського клубу, батьківського та учнівського колективів   у підготовці та проведенні виховних заходів.

Особливу увагу Наталія Олександрівна звернула на роботу гуртків: «Юні друзі природи», «Історичне краєзнавство» та секції з тенісу. За час роботи гуртків вихованці досягли таких результатів: написано більше 15 науково – дослідницьких робіт, які стали переможцями на обласному та Всеукраїнському рівнях. Двоє учнів були нагороджені путівками до Міжнародного табору юнатів у місті Києві. Вихованці гуртка вибрали професії, пов’язані з біологією.

Вагомих результатів досягли вихованці спортивного гуртка. Молодь села не забуває своє захоплення і завжди приходить на заняття гуртка. Гуртки працюють п’ять днів на тиждень та у вихідні дні.

Заступник начальника відділу освіти Лозівської державної адміністрації Музика В.М. наголосив на тому, що навчальний заклад функціонує успішно.

Результати оцінювання навчальних досягнень учнів вищі за середній показник у районі. Володимир Миколайович побажав, щоб ця база знань учнів була підтверджена при переході учнів на навчання до інших навчальних закладів. Він подякував генеральному директору ПОСПу «Прогрес» Шульзі В.К. за фінансову підтримку школи.

            Голова РДА Рева Б.К. звернув увагу на необхідність тісної співпраці батьків та вчителів, учні яких мають намір вступати до ВНЗ, при підготовці до ЗНО. Він доручив розробити заходи, які допоможуть підняти рівень знань дітей. Висловив слова теплої подяки Тихопільському  сільському голові Матвєєву М.П. та генеральному директору ПОСПу «Прогрес» Шульзі В.К. за постійну моральну та матеріальну підтримку школи.

           Батьків хвилювало питання будівництва автобусної зупинки у с.Благодатному. Богдан Костянтинович завірив жителів с.Благодатне, що це питання буде вирішено позитивно.

Переглядів: 261 | Додав: kravchuk
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0