Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 157 158 159 160 161 »

   13.03.2013  відбувся  вебінар для вчителів біології , який був присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.  Вчителі біології отримали  інформацію про інноваційні ідеї використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках біології та природознавства, а саме створення різних видів презентацій для підвищення якості викладання предмету.

... Читати далі »
Переглядів: 355 | Додав: Fresh | Дата: 14.03.2013

12.03.2013 року відбувся семінар для вчителів російської мови та світової літератури з теми «Утверження загальнолюдських і національних духовних цінностей як дієвий чинник вироблення імунітету проти низькопробних явищ масової культури на уроках світової літератури».

Вчителі поділилися досвідом формування компетентної особистості на уроках світової літератури, показали вирішальну роль соціокультурної  лінії на уроках мови для утвердження загальнолюдських цінностей.

На засідання також було опрацьовано вимоги до рівня підготовки у ... Читати далі »
Переглядів: 341 | Додав: Fresh | Дата: 12.03.2013 06.03.2013  відбувся  вебінар для вчителів історії , який був присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.  Учасники вебінару отримали  інформацію про інноваційні ідеї використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках історії

... Читати далі »
Переглядів: 344 | Додав: Fresh | Дата: 07.03.2013

 04.03.2013 р. в дошкільному підрозділі Краснопавлівського НВК відбувся семінар-практикум для музичних керівників ДНЗ та дошкільних підрозділів НВК на тему "Музично-естетичне виховання засобами різножанрової української музики". Учасники переглянули заняття в середній групі  (музичний керівник Засєєва О.Ю.)
Переглядів: 685 | Додав: Fresh | Дата: 04.03.2013

   01 березня 2013 року  в районному будинку культури Лозівської районної державної адміністрації відбувся районний етап інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», з метою популяризації різних форм інтелектуальної діяльності реалізації творчого та інтелектуального потенціалу.

У районному етапі взяли участь 13 команд Лозівського району. Під час підведенн ... Читати далі »

Переглядів: 350 | Додав: Fresh | Дата: 01.03.2013

   1 березня 2013 року у приміщенні відділу освіти був проведений семінар для вчителів математики з теми «Запровадження інноваційних технологій у навчальний процес як умова забезпечення якісної математичної освіти.» В ході проведення семінару учасники мали нагоду познайомитись  з педагогічними основами готовності педагогів до творчої інноваційної діяльності (Підгорна Н.В., вчитель математики Смирнівського НВК); новітніми педагогічними технологіями . Презентували  основні моменти  технології модульно – розвивальної системи навчання. ( Авраменко Д.В., вчитель математики Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів). Вчителі були ознайомлені з   дослідницьким проектом « Вивчення математичної статистики» (Голуб Л. Ф., вчитель математики Кінненскої ЗОШ І – ІІІ ступенів). Керівник РМО Будкіна ... Читати далі »

Переглядів: 892 | Додав: Fresh | Дата: 01.03.2013

  28 лютого 2013 року на базі комунального закладу «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний конкурс сучасної хореографії, з метою популяризації та розвитку сучасної хореографії. 

  У обласному конкурсі взяли участь вихованці танцювального гуртка будинку дитячої та юнацької творчості «Смішаріки» та «Джаз Денс». 

  Звичайно найбільше задоволення діти одержали від знайомства з головою журі метром хореографії Олексієм Литвиновим та чемпіонкою міжнародних змагань та чемпіонатів з бальних танців Марією Литвиновою. ... Читати далі »
Переглядів: 1121 | Додав: Fresh | Дата: 01.03.2013

    27.02.2013  відбувся  вебінар для керівників навчальних закладів, який був  присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.  Учасники вебінару отримали  інформацію про програмне забезпечення    « Хмарний сервіс Office 365 для управлінь освіти та навчальних закладів.» Педагоги  дізнались про переваги Office 365, правила безкоштовного його підключення  та отримання всіх й ... Читати далі »

Переглядів: 1677 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2013

27 лютого 2013 року на базі Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області відбувся профорієнтаційний захід для 120 випускників загальноосвітніх навчальних закладів району за участю Майського Г.Ю., головного спеціаліста Департаменту науки і освіти Харківської обласної  державної адміністрації

... Читати далі »

Переглядів: 1576 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2013

    26 лютого 2013 року у відділі освіти Лозівської районної державної адміністрації відбувся теоретичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів з теми "Якісна освіта учнів основної та старшої школи: перехід до роботи за новим Державним стандартом".
      В ході семінару розглянуто широке коло актуальних питань, пов'язаних з теоретичними та практичними аспектами  впровадження нового змісту Державного стандарту базової та повної загальної та середньої освіти.
      Учасників зібрання ознайомлено із змістом освітніх галузей та навчальними програмами для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що впроваджуватимуться з 1 вересня 2013 року.
   Керівники загальноосвітніх навчальних закладів району отримали рекомендації та пропозиції щодо підготовки вчителів, учнів та їх батьків до впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
Переглядів: 1830 | Додав: Fresh | Дата: 26.02.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0