Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 148 149 150 151 152 ... 154 155 »
   25 квітня 2013 року на базі Комсомольського НВК був проведений показовий День цивільного захисту з метою обміну досвідом і надання допомоги представникам навчальних закладів району.
   В ході проведення заходу адміністрація закладу активізувала пропаганду цивільної оборони через навчально-методичні заходи, демонстрацію науково-популярних фільмів та інше.
   Після цього відбулася навчальна евакуація учнів і педагогічного колективу, у процесі якої були відпрацьовані навички учнів діяти за сигналами сповіщення ЦО, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

Переглядів: 270 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

   Днями підведено підсумки IV (Всеукраїнського) етапу ІІІ мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.
   Кравченко Світлана, учениця 7 класу Надеждівського НВК, нагороджена дипломом ІІ ступеню. На неї покладали надію і Харибіна Н.М, її наставник, і члени журі районного етапу, які помітили творчо обдаровану школярку.
   За словами Світлани, перемога у конкурсі - її внесок у вінок слави генія України.

Переглядів: 339 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

19-20 квітня 2013 року  у стінах Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди на українському мовно-літературному факультеті імені Г. Ф. Квітки-Основ’яненка під гаслом «Філологія XXI століття» проходила  III Міжнародна науково-практична конференція студентства і наукової молоді, присвячена 125-ій річниці від дня народження академіка Л. А. Булаховського. Молоді вчені з України, Чехії, Польщі, Росії та Білорусії гідно представляли свої   вищі навчальні заклади.

Наукове товариство університету запросило взяти участь у конференції і Анастасію Власюк, ученицю 11 класу Краснопавлівського багатопрофільного л ... Читати далі »

Переглядів: 328 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

   24 квітня 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулась нарада для начальників таборів відпочинку за участю Мазурика М.Ф. інспектора Лозівського районного відділу ГУ Держтехногенної безпеки у Харківській області , на якій розглянуто наступні питання:

- Про підготовку та організацію проведення відпочинку дітей у 2013 році

- Про організацію охорони життєдіяльності в таборах відпочинку

- Про організацію пожежної безпеки в пришкільних таборах відпочинку ... Читати далі »
Переглядів: 285 | Додав: Fresh | Дата: 24.04.2013

    24.04.2013  відбувся  вебінар для вчителів математики, присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.  Вчителі математики  отримали  інформацію про інноваційні ідеї використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики, а саме створення різних видів презентацій для підвищення якості викладання предмету.
... Читати далі »
Переглядів: 282 | Додав: Fresh | Дата: 24.04.2013

   23 квітня 2013 року в залі засідань Лозівської районної державної адміністрації відбулась нарада для керівників навчальних закладів району, на якій розглянуто наступні питання:
 - Про фінансове забезпечення освітньої галузі Лозівського району у 2013 навчальному році
 - Про здійснення навчальними закладами передплати на періодичні видання у 2013 році
 - Про проведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку
 - Про роботу навчальних закладів району по веденню власних інформаційних ресурсів
... Читати далі »
Переглядів: 322 | Додав: Fresh | Дата: 23.04.2013

   20.04.2013  в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в Лозівському районі  відбувся «День довкілля». Метою цієї акції є докорінна зміна ставлення населення району до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій населених пунктів, парків, скверів, узбіч доріг, прибережних смуг річок і водоймищ, зон відпочинку та придорожніх лісосмуг.

Відділ освіти  РДА Лозівського району організовано та у повному складі виїхав на прибирання прибережної  міської зони відпочинку біля р. Бритай на закріпленій ділянці. Осв ... Читати далі »

Переглядів: 311 | Додав: Fresh | Дата: 23.04.2013

20 квітня 2013 року  на базі Артемівського ліцею с. Мерефа відбулися обласні змагання з велотуризму, в якому взяли участь учні Царедарівського НВК, вихованці краєзнавчо-туристичного гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості району (керівник Мороз С.В.).  Змагання відбувалися з двох видів: фігурне водіння та треатлон. Не дивлячись на те, що гуртківці вперше приймають участь в змаганнях, вони проявили себе з найкращого боку, достойно представивши Лозівський район. ... Читати далі »
Переглядів: 317 | Додав: Fresh | Дата: 22.04.2013

    Уже два місяці  поспіль у приміщенні Районного Будинку культури проводяться змагання знань і інтелекту, гра «Що? Де? Коли?».  
18 квітня 2013  року  в черговий раз учні  закладів освіти  Лозівського  району  віком  (13-15 років)  мали можливість помірятися силами з ровесниками, продемонструвати рівень інтелекту, ерудиції, показати свої знання і вміння; відчути азарт змагань і радість перемоги. Свою ерудицію демонстрували команди:  «Інтеграл»Краснопавлівського БПЛ  (керівник Журавльова К.В),  «Юніор»Яковлівського НВК (керівники Халепа О.В, Троцький І.С.), «Еврика» Садовської ЗОШ І- ІІІ ст., (керівник Лавриненко М.М),   «Розумники та розумниці» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівники Лазуренко С.М та  Кочергіна О.А), «Альтаїр» Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Прокопчук Л.О), «Дослідник» Царедарівського НВК (керівник Акименко В.В), « Авангард» Орільського НВК (керівник Коваленко Т.Г.),  «Ерудит» Новоіванівської ЗОШ І- ІІІ ст. (керівник Котова О.В.).
У залі панувала з одного боку доброзичлива атмосфера, а з іншого – запекле бажання перемогти. Діти  доводили обізнаність з різних галузей знань  та активно обговорювали відповіді на питання.
І – місце  в інтелектуальному поєдинку  отримала команда "Розумники та розумниці» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники команди Кочергіна О.А. та Лазуренко С.М.)
ІІ – місце посіла команда  «Альтаїр» Павлівської ЗОШ  І-ІІІ ст., (керівник Прокопчук Л.О)
ІІІ – місце у команди «Еврика» Садовської ЗОШ І- ІІІ ст., (керівник Лавриненко М.М.)
Ніхто не залишився без приємних та корисних подарунків від депутата Лозівської районної ради Генадія Майського та Лозівсь ... Читати далі »
Переглядів: 339 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2013

   18.04.2013 року на базі Катеринівської ЗОШ було проведено фінальні змагання з бадмінтону серед навчальних закладів Лозівського району, місця розподілилися таким чином:

1 місце Катеринівська ЗОШ

2 місце Бунаківський НВК

3 місце Орільський АТЛ, Єлізаветівський НВК

Переглядів: 299 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів