Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 148 149 150 151 152 ... 156 157 »

   06 червня 2013 року учні 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району склали державну підсумкову атестацію з біології. Наступний іспит з іноземної мови чекає на дев’ятикласників 10 червня.

Переглядів: 261 | Додав: Fresh | Дата: 06.06.2013

1 червня 2013 року в районному будинку культури та сквері ім. Т.Г. Шевченка відбулося районне свято до Дня захисту дітей «Чарівний світ дитинства». У святі взяли участь учні 1-7 класів, які потребують особливої соціальної підтримки та уваги, а також талановиті та обдаровані діти.

Дітей вітали голова Лозівської районної державної адміністрації Б.К.Рева, голова Лозівської районної ради І.Є. Нестєров, помічник-консультант народного депутата України А.М. Гіршфельда Л.О. Рукавіцина.

Свято дітям подарували: дитячий театральний колектив «Веселка» Краснопавлівського будинку культури «Дніпро», лауреати районного етапу фестивалю юних виконавців «Весняні дзвіночки» та переможці районного етапу виставки-конкурсу традиційного народного мистецтва «Барви Слобожанщини».

Усі учасники отримали солодкі подарунки та різноманітні призи і сувеніри.

Переглядів: 326 | Додав: Fresh | Дата: 01.06.2013

30 травня в залі засідань районної державної адміністрації відбулась нарада для керівників ЗНЗ Лозівського району де були розглянуті наступні питання:
- Про нормативно правові та науково-методичні засади формування робочих навчальних планів ЗНЗ Лозівського району.

    - Про отримання свідоцтв з відзнакою учнями 9 класу та з них нагороджених золотими і срібними медалями в 11 класах за підсумками ... Читати далі »

Переглядів: 332 | Додав: Fresh | Дата: 30.05.2013

   27 травня 2013 року в закладах освіти району в урочистій обстановці пройшли відкриття таборів відпочинку з денним перебуванням. Сьогодні розпочали свою роботу 26 таборів. В яких відпочивають 2302 дитини, з них: діти-сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, обдаровані, переможці обласний інтелектуальних змагань, лідери учнівського самоврядування.

... Читати далі »

Переглядів: 367 | Додав: Fresh | Дата: 27.05.2013

Свято останнього дзвоника для 2450 школярів Лозівського району стало урочистим, зворушливим і незабутнім днем. Хвилювалися першокласники: взято першу сходинку на шляху пізнання знань. Для 168 випускників востаннє пролунав шкільний дзвоник, він покликав їх у світ дорослого самостійного життя.

Особливим цей день був для вчителів та батьків, які вклали у своїх вихованців, дітей тепло власних сердець, любов, доброту, мудрість, знання, невтомно допомагали пізнати світи, учили людяності, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Переглядів: 370 | Додав: Fresh | Дата: 24.05.2013

   21 травня в актовій залі районної державної адміністрації відбулася урочиста і приємна подія – свято вшанування кращих учнів загальноосвітніх навчальних закладів
   Саме ці учні в умовах жорсткої конкуренції серед кращих інтелектуалів зі всієї Харківської області вибороли перемоги на Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів, на різних відділеннях конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, в творчих конкурсах.
... Читати далі »
Переглядів: 348 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2013

   15 травня 2013 року команда Царедарівського НВК прийняла участь у Десятому обласному зльоті педагогів тренерів-тренерів та підлітків-інструкторів за програмою Міністерства освіти і науки України "Сприяння просвітницькій роботі "рівний рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя".
   Програмою зльоту було передбачено урочисте відкриття зльоту, виступи агітаційних команд районів області, перегляд експозицій виставки конкурсу фоторобіт та колажів, плакатів "Головне в іміджі - здоров'я", "Я обираю здоровий спосіб життя", "Молодь за майбутнє без СНІДу".

Переглядів: 364 | Додав: Fresh | Дата: 17.05.2013

   17.05.2013 в залі засідань районної державної адміністрації відбулась нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ Лозівського району, на якій розглянуто наступні питання:
   - Про квадрант аналіз результатів участі учнів в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН за підсумками 2012/2013 н.р.
   - Про перші підсумки запровадження вивчення іноземної мови з 1 класу у ЗНЗ Лозівського району.
   - Про підсумки апробації навчальних програм факультативів та курсу за вибором з енергозбереження в ЗНЗ Лозівського району у 2012/2013 н.р.
   - Про підсумки участі педагогів району в ХХ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій.
   - Про використання школярами навчальних закладів Лозівського району підручників та посібників, які не входять у реєстр "основні".
   - Про підсумки вивчення стану викладання предмету "Громадська освіта:Правознавство"
Переглядів: 298 | Додав: Fresh | Дата: 17.05.2013

16.05.2013 на базі Харківської державної зооветеринарної академії с. Мала Данилівка Дергачівського району проведено фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль школярів "Козацький гарт". За програмою обласних щорічних спортивних змагань "Спорт протягом життя" в якому взяла участь команда Орільського НВК
Переглядів: 318 | Додав: Fresh | Дата: 16.05.2013

    15.05.2013  відбувся  вебінар для викладачів точних наук , присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Можливості графічного калькулятора Mathematics для викладачів основ точних наук та їх учнів.»  Учасники вебінару отримали  інформацію про інноваційні ідеї використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики, фізики, хімії, економіки.
Переглядів: 302 | Додав: Fresh | Дата: 16.05.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів