Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 147 148 149 150 151 ... 160 161 »
                                                                                        1 жовтня  в місті Харкові , з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, відбувся   тренінг з  підготовки  учнівських команд Харківської області до ІІ етапу та  виступу в фінальному етапі ІХ Всеукраїнського  турніру юних географів. 
  Від Лозівського району команду представляли учні:  Меженський Станіслав (Бунаківський НВК, вчитель Яцук В.М.), Демиденко Наталія (Смирнівський НВК, вчитель Білошніченко Я.М.), Тарасова Альбіна (Шатівський НВК, вчитель Євсюченко Л.В.), Ситник Ольга (Миколаївський НВК, вчитель Гавриленко Т.І.), Свердленко Юлія (Садовська  ЗОШ і – ІІІ ступенів, вчитель Лаптєв І. В.).
  Під час турніру, що проходив у формі рольової гри, члени команди набули умінь розв`язувати складні географічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях.
  Для учасників інтелектуального  змагання  дуже  важливим було  вміння логічно мислити  й складати план відповіді, концентрувати увагу на головному.
   Турнір юних географів показав, що учасники нашої команди  допитливі діти з широким колом інтересів, у яких гарно розвинена уява, пам`ять та просторове мислення, яким подобається вивчати географію.
   З огляду виступу команди нам педагогам необхідно посилити практичну спрямованість вивчення географії, ширше використовувати  у навчанні особистісно-орієнтовані методики, удосконалювати систему контролю навчальних до ... Читати далі »
Переглядів: 343 | Додав: kravchuk | Дата: 03.10.2013

   30 вересня 2013 року виховного процесу в других класах в умовах упровадження нового державного  стандарту початкової  освіти. На семінарі було розглянуто актуальні питання навчально-методичного забезпечення процесу навчання у 2-х класах ЗНЗ у 2013/2014 навчальному році. А також вчителі отримали методичну допомогу щодо реалізації основних завдань діяльності РМО у 2013/2014 році.

Переглядів: 316 | Додав: kravchuk | Дата: 30.09.2013

   27 вересня 2013 року з нагоди Дня дошкілля в Краснопавлівському навчально-виховному комплексі пройшли урочисті збори, присвячені цій події. Привітати працівників дошкільної освіти приїхали шановні і почесні гості: Богдан Костянтинович Рева, голова Лозівської районної державної адміністрації, депутат Харківської обласної ради, Володимир Миколайович Музика, заступник начальника відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації. Гості нагородили кращих освітян грамотами і тепло привітали всіх працівників  дошкільної освіти з їх професійним святом. Наприкінці урочистих зборів відбувся святковий концерт за участю маленьких вихованців дошкільного підрозділу Краснопавлівського НВК.
Переглядів: 336 | Додав: Fresh | Дата: 27.09.2013

                                                                                            26 вересня в приміщенні відділу освіти відбувся практичний семінар для вчителів математики. На ньому педагоги обговорили питання якісної підготовки учнів до І, ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Також було розкрито питання про організацію та проведення роботи з обдарованими учнями в загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району (Перемозька ЗОШ, Воліченко А.О.). Під час практичної частини семінару вчителі розв`язували олімпіадні задачі різні за структурою та складністю. Особливо цікавим було розв`язання задач, застосовуючи принцип Діріхле ( Орільський НВК, Бистрий Р.В.), та спосіб підстановки ( Яковлівський НВК, Примакіна В.П.). Вчителі опрацювали Указ Президента України №344/2013 « Про національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», ознайомились з наказом МОНУ № 1059 « Про національну систему рейтингового оцінювання ЗНЗ». В ході роботи семінару були підведені підсумки участі учнів Лозівського району в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» - 2012/2013 н.р. Педагоги були ознайомлені з аналітичними матеріалами за результатами ДПА учнів 9-х, 11-х класів ЗНЗ Харківської області. Під час семінару педагогічні працівники побачили авторський набор геометричних моделей «НАНЕ» ( Рустамян Г.Ф.). Семінар дав вчителям багато корисної та цікавої інформації.
Переглядів: 359 | Додав: Fresh | Дата: 26.09.2013

                                                                                              24 вересня 2013 року в залі засідань відділу світи Лозівської районної державної адміністрації відбувся семінар-нарада для молодих спеціалістів з теми "Перші кроки до вершин педагогічної майстерності", на якій були роглянуті наступні питання:
- обговорення плану роботи молодого вичтеля;
- нормативно-правове забезпечення організації навчально-виховного процесу в  загальноосвітньому навчальному закладі;
- Державний стандарт загальної середньої освіти;
- планування роботи вчителя-предметника.

Переглядів: 337 | Додав: kravchuk | Дата: 25.09.2013

   23 вересня в Районному будинку культури відбувся міжрайонний семінар-нарада за участю представників Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації та Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації. Учасниками семінару стали керівники місцевих органів управління освітою, керівники навчальних закладів Лозівського району, м. Лозової, Первомайського району, м. Первомайська, Близнюківського району. На зібранні було розглянуто питання удосконалення роботи щодо організації та проведення щорічних поглиблених профілактичних медичних оглядів школярів протягом 2013/2014 навчального року.
Переглядів: 316 | Додав: Fresh | Дата: 23.09.2013

    23 вересня на базі Чернігівського навчально-виховного комплексу відбулась нарада завідуючих ДНЗ та заступників директорів з навчально- виховної роботи НВК Лозівського  району. На нараді висвітлювалися питання забезпечення права дитини на доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти шляхом створення необхідних умов функціонування і розвитку дошкільної освіти району, збереження закладів, визначення змісту їх діяльності відповідно до освітніх запитів населення.
Переглядів: 324 | Додав: Fresh | Дата: 23.09.2013

   20 вересня 2013 року в залі засідань Районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулася установча сессія районного відділення Малої академії наук України. В заході взяли участь представники шкільних наукових об'єднань учнів.
На засіданні було підведено піідсумки роботи за минулий навчальний рік та останні п'ять років, проаналізовано причини труднощів та окреслено умови успішної роботи.

   Цікавим для присутніх став досвід роботи наукових керівників учнів -переможців обласного єтапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнив членів Малої академії наук України та учасників обласної літньої профільної школи Харківського територіального відділення Малої академії наук України.

Переглядів: 339 | Додав: kravchuk | Дата: 20.09.2013

   20 вересня 2013 року в приміщенні відділу освіти Лозівської РДА  відбулася нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. На ній були розглянуто такі питання:

-про підсумки методичної роботи з  < ... Читати далі »

Переглядів: 319 | Додав: kravchuk | Дата: 20.09.2013

    17 вересня  у приміщенні відділу освіти з метою  створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих та  дослідницьких здібностей школярів при вивченні географії був проведений тренувальний збір учасників ІІ етапу V ... Читати далі »

Переглядів: 389 | Додав: Fresh | Дата: 17.09.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0