Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 146 147 148 149 150 ... 160 161 »

   24 жовтня 2013 року відбулася   нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів та заступників директорів з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів НВК району. На нараді було розглянуто питання щодо організації навчально-виховного процесу в дошкільних закладах району, стану організації та виконання норм харчування в ДНЗ, дотримання санітарно-гігієнічних норм та температурного режиму, якості перспективного та річного планування роботи, ведення ділової документації.

    Також  було проведено аналіз стану  забезпечення дошкільних закладів  комп’ютерами, підк ... Читати далі »
Переглядів: 297 | Додав: Fresh | Дата: 25.10.2013

   24 жовтня на базі Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено конференцію Лозівської районної асоціації старшокласників «Стожари» за темою: «Основні напрямки роботи лідерів учнівського самоврядування Лозівського району» та обговорення проекту «Правильний вибір професії – успішне життя», в якій взяли участь голова Павлівської сільської ради Долгополов В.Т., директор районного навчально-виробничого комбінату – Власенко Н.В. та представники учнівського врядування закладів освіти Лозівського району. В рамках конференції відбулись презентації шкільних рад старшокласників з питань профорієнтації, захисту прав дитини у роботі органів учнівського самоврядування. ... Читати далі »
Переглядів: 385 | Додав: Fresh | Дата: 24.10.2013

          22 жовтня 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів на якій були розглянені питання:
- про роботу відділу освіти райдержадміністрації, навчальних закладів району з обміну інформацією електронними засобами зв'язку;
- про стан роботи сайтів навчальних закладів;
про результати вступу випускників загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості до вищих навчальних закладів за цільовим направленням;
- про підготовку до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання;
- про аналіз результатів ЗНО 2013 за підсумками проведених моніторингових досліджень.

Переглядів: 300 | Додав: kravchuk | Дата: 22.10.2013

   18 жовтня в приміщенні відділу освіти Лозівської РДА відбувся  семінар для вчителів інформатики з теми: «Робота вчителя з обдарованими учнями під час підготовки до олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.» В ході роботи  вчителі опрацювали методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнської  учнівської олімпіади з інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій, отримали практичні навички розв`язування задач з програмування.

... Читати далі »
Переглядів: 312 | Додав: Fresh | Дата: 18.10.2013

                                                                                          14 жовтня 2013 року в Районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар для вчителів та старшокласників "Методика написання науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України", який пройшов за участю викладачів ХНПУ ім. Г. Сковороди.
Після загальних настанов щодо діяльності Малої академії наук та особливостей написання і захисту робіт учасники семінару отримали індивідуальні консультації на таких відділеннях:
- Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
- Мовознавства
- Комп'ютерних наук
- Фізики та астрономії
Спілкування виявилось цікавим, плідним, корисним!
Переглядів: 276 | Додав: kravchuk | Дата: 14.10.2013

   Графік проведення методичних семінарів-тренінгів для вчителів предметників:
... Читати далі »
Переглядів: 504 | Додав: Fresh | Дата: 14.10.2013

   11 жовтня в районному будинку культури відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд клубу веселих та кмітливих. Заявлених  до участі були 8 учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. Спільним рішенням кваліфікованого журі переможцями визнано команди:

- «Катастрофа» (Краснопавлівський багато профільний ліцей) – І місце;

- «Екстрим» (Краснопавлівський НВК) – ІІ міс ... Читати далі »

Переглядів: 338 | Додав: Fresh | Дата: 11.10.2013

   09 жовтня 2013 року на базі Шатівського НВК за участю методистів Центру формування здорового способу життя КВНЗ "ХАНО" відбувся сумінар-тренінг для учителів основ здоров'я з теми "Сучасні підходи та стан реалізації завдань навчального предмета "Основи здоров'я" в умовах формування здоров'язбережувального освітнього середовища".
    Учасники семінару мали змогу побачити сучасний урок-тренінг у 8 класі з теми "Надзвичайні ситуації" (вчитель Калязіна Г.Г.)
    В ході проведення заходу педагоги отримали науково-методичні рекомендації щодо проведення інноваційних занять із школярами з метою підвищення якості навчання основам здоров'я.
Переглядів: 353 | Додав: kravchuk | Дата: 09.10.2013

  9 жовтня у залі засідань відділу освіти відбувся І (районний) етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!".
   Враховуючи оригінальність виступів, уміння володіти аудиторією, красномовність,повноту розкриття теми,переможцями визнано:

Студьонова Ольга, учениця 11 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею (учитель Ковінько Людмила Сергіївна).
Хабарову Анну, ученицю 11 класу Краснопавлівського НВК;

Починок Оксану, ученицю 10 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею;
Міщур Аліну, ученицю Комсомольського 11 класу НВК;
Королькова Юрія, учня 11 класу Бунаківського НВК;
Кухмістера Євгена, учня 11 класу Перемозької ЗОШ. Щиро дякуємо усім учасникам фестивалю та їхнім наставникам!
Переглядів: 342 | Додав: kravchuk | Дата: 09.10.2013

                                                                                        4 жовтня 2013 року в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
   У заході взяли участь Богдан Костянтинович Рева, голова Лозівської районної державної адміністрації, депутат Харківської обласної ради, Віктор Леонідович Воскобойников, заступник голови Лозівської районної ради, Любов Олександрівна Рукавіцина, помічник народного депутата А.М. Гіршфельда.
  Свято об'єднало педагогів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів Лозівського району.
Кращі педагоги і керівники навчальних установ з нагоди професійного свята отримали Грамоти Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Лозівської районної державної адміністрації та Лозівської районної ради.

   Урочистості не обійшлися без концертної програми.
   Приємним подарунком для освітян стали музичні привітання студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії.
Переглядів: 302 | Додав: Fresh | Дата: 04.10.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0