Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 146 147 148 149 150 ... 153 154 »

29 квітня 2013 у залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації було проведено науково-практичний семінар вчителів 4 класів ЗНЗ Лозівського району.  

В рамках даного семінару було розглянуто науково-теоретичні та практичні підходи до забезпечення впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти  у ЗНЗ Лозівського району у 2013/2014 навчального року, а також висвітленні питання щодо проведення ДПА учнів 4 класів у 2012/2013 навчальному році.

Вчителі 4 класів обговорили ... Читати далі »

Переглядів: 317 | Додав: Fresh | Дата: 29.04.2013

26 квітня 2006 року за участі науковців відбувся семінар-практикум для учнів 11 класів навчальних закладів району. Надали консультацію випускникам щодо якісної підготовки у 2013 році до ДПА та ЗНО з української мови та літератури, математики:

Нелін Євген Петрович – кандидат фізико-математичних наук, професор кафедри математики Харківського національного педагогічного університету  імені Г. С. Сковороди;

Терещенко Василь Миколайович -  ... Читати далі »

Переглядів: 399 | Додав: Fresh | Дата: 29.04.2013

   26 квітня 2013 року о 8.30 в залі засідань відділу освіти відбувся семінар для вчителів природознавства "Формування здоров'язберігаючих компетентностей на уроках природознавства шляхом проектної діяльності".

   За круглим столом вчителі загальноосвітніх закладів району відновили в пам'яті основні вимоги до проектної діяльності учнів, вивчили методику написання та оцінювання дитячих проектів, створених на уроках природознавства та в позаурочний час.

   Цікавим для присутніх виявився досвід написання проектів зі здоров'язберігаючої тематики вихованцями вчителів Вечерко Т.П. з Новоіванівської ЗОШ, Писаренко О.М. з Орільського АТЛ, Матвєєвої Н.О. з Тихопільської ЗОШ, Калязіної Г.Г. з Шатівського НВК, Гавриленко Т.І. з Миколаївського НВК та інших.

   Керівник РМО Орлова І.М. наголосила на актуальності вивчення і дотримання нового Державного стандарту базової та середньої загальноосвітньої школи та нової програми з природознавства для 5 класу, які запроваджуються з у 2013-2014 навчальному році.


Переглядів: 453 | Додав: Fresh | Дата: 26.04.2013

   З 23 по 25 квітня 2013 року на базі КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" працювала ХХХІ регіональна виставка ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини ХХІ століття" з теми "Початкова освіта на шляху до запровадження нових державних стандартів".

   Сучасні методичні розробки та новітні моделі навчання презентував Єлизаветівський навчально-виховний комплекс.

   Вчителі закладу на чолі із заступником директора з навчально-виховної роботи Бондаренко Н.В. не лише представили власний педагогічний досвід, а й ознайомились із досягненнями освіти в районі. За підсумками виставки заклад нагороджено Дипломом ІІ ступеня

Переглядів: 270 | Додав: Fresh | Дата: 26.04.2013

   25 квітня 2013 року учні загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району відвідали День відкритих  дверей  у Панютинському професійному аграрному ліцеї та у Лозівському професійному ліцеї.
   Випускники шкіл ознайомилися  з закладами та взяли участь у цікавій профорієнтаційній бесіді, де розповідалося про професії, які пропонують ці ліцеї та інші, які є конкурентоспроможними на ринку праці.
Переглядів: 352 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

   25 квітня 2013 року фахіцями Психологічної служби району на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено заняття з елементами тренінгу для учнів 10-11 кл. «Запобігання суїцидальній поведінці серед підлітків, засоби подолання кризових ситуацій».

   На занятті були розглянуті причини суїциду, основні мотиви суїцидальної поведінки, типові ознаки суїцидальної поведінки у дітей та підлітків. Психологи запропонували ситуації, у яких діти спробували допомогти потенційному суїциданту.

... Читати далі »
Переглядів: 300 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

   25 квітня 2013 року на базі Комсомольського НВК був проведений показовий День цивільного захисту з метою обміну досвідом і надання допомоги представникам навчальних закладів району.
   В ході проведення заходу адміністрація закладу активізувала пропаганду цивільної оборони через навчально-методичні заходи, демонстрацію науково-популярних фільмів та інше.
   Після цього відбулася навчальна евакуація учнів і педагогічного колективу, у процесі якої були відпрацьовані навички учнів діяти за сигналами сповіщення ЦО, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

Переглядів: 264 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

   Днями підведено підсумки IV (Всеукраїнського) етапу ІІІ мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.
   Кравченко Світлана, учениця 7 класу Надеждівського НВК, нагороджена дипломом ІІ ступеню. На неї покладали надію і Харибіна Н.М, її наставник, і члени журі районного етапу, які помітили творчо обдаровану школярку.
   За словами Світлани, перемога у конкурсі - її внесок у вінок слави генія України.

Переглядів: 335 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

19-20 квітня 2013 року  у стінах Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди на українському мовно-літературному факультеті імені Г. Ф. Квітки-Основ’яненка під гаслом «Філологія XXI століття» проходила  III Міжнародна науково-практична конференція студентства і наукової молоді, присвячена 125-ій річниці від дня народження академіка Л. А. Булаховського. Молоді вчені з України, Чехії, Польщі, Росії та Білорусії гідно представляли свої   вищі навчальні заклади.

Наукове товариство університету запросило взяти участь у конференції і Анастасію Власюк, ученицю 11 класу Краснопавлівського багатопрофільного л ... Читати далі »

Переглядів: 324 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2013

   24 квітня 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулась нарада для начальників таборів відпочинку за участю Мазурика М.Ф. інспектора Лозівського районного відділу ГУ Держтехногенної безпеки у Харківській області , на якій розглянуто наступні питання:

- Про підготовку та організацію проведення відпочинку дітей у 2013 році

- Про організацію охорони життєдіяльності в таборах відпочинку

- Про організацію пожежної безпеки в пришкільних таборах відпочинку ... Читати далі »
Переглядів: 280 | Додав: Fresh | Дата: 24.04.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів