Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 145 146 147 148 »
    21 лютого 2013 року в дошкільному підрозділі Краснопавлівського навчально-виховного комплексу відбувся семінар для працівників дошкільних навчальних закладів. Учасники  переглянули заняття гуртка "Я і енергія"   в старшій групі (вихователь Жмурко Л.О.). Головним персонажем усіх занять є лялька Енергійка, яка знайомить дітей з елементарними знаннями з основ енергозбереження.
Переглядів: 769 | Додав: Fresh | Дата: 21.02.2013

Звістка про перемогу школярів із Лозівського району у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який мав на меті виявити творчі здібності й обдарування, була приємною і очікуваною: Сироватка Інна, учениця 11 класу Садовської  загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів, та Кобиш Валерія, шестикласниця із Перемозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, посіли ІІ місце.

Журі обласного етапу підтвердило рішення районного: дівчата заслуговують визнання, бо створили доробки, високохудожні, позначені індивідуальним світобаченням, оригінальні за жанром, формою та назвою ... Читати далі »

Переглядів: 813 | Додав: Fresh | Дата: 19.02.2013

   16-17 лютого 2013 року  на базі обласної станції юних туристів відбулися змагання з туризму, в яких брали участь учні Лозівського району. Під час проведення зборів гуртківці мали змогу перевірити себе в туристичних змаганнях та відпрацювати навички використання туристичного спорядження. Іванов Данило, учень Царедарівського навчально-виховного комплексу (він же член туристського-краєзнавчого гуртка будинку дитячої та юнацької творчості) посів ІІІ місце в індивідуальних змаганнях з пішого туризму і отримав подяку обласної станції юних туристів. Вітаємо переможця! ... Читати далі »
Переглядів: 862 | Додав: Fresh | Дата: 18.02.2013

15 лютого 2013 року на базі Орільського аграрно-технологічного ліцею та Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбулося профорієнтаційне свято для учнів 10-11 класів Лозівського району, яке подарував Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва.
   Студенти та викладачі інституту з любов'ю розповіли про свій заклад, факультети, провели цікаву профорієнтаційну бесіду, розповіли про безліч професій, які на наш час є конкурентноспроможними на ринку праці.
Переглядів: 834 | Додав: Fresh | Дата: 18.02.2013

   14.02.2013 року на базі Краснопавлівського навчально-виховного комплексу, опорного закладу, відбувся семінар для вчителів, які викладають предмет "Православна культура Слобожанщини" за темою "Сучасне навчальне заняття".
   Майстер-клас - заняття з теми "Подвижницька діяльність видатних слобожан" провів завідувач Центру методичної роботи з керівними кадрами комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти" Татаринов М.В.
   Учасники семінару також отримали науково-методичні матеріали та дидактичні розробки, які суттєво допоможуть вчителям-практикам викладати курси духовно-морального спрямування.
Переглядів: 1038 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2013

13 лютого 2013 року у відділі освіти зібралися на тренувально-моделююче заняття вчителі української мови та літератури. Його тема «Підвищення рівня сформованості текстотворчих і мовленнєвих умінь та навичок випускників – орієнтир у підготовці до ЗНО» актуальна сьогодні для всіх - педагогів, учнів, батьків.

Філологи удосконалювали вміння підготовки учнів до якісного виконання завдання відкритого зошита: отримали настанови до написання та оформлення складників власного висловлювання , моделювали зміст тексту-роздуму.

... Читати далі »

Переглядів: 818 | Додав: Fresh | Дата: 14.02.2013

13 Лютого 2013 року на базі ДЮСШ «Юність» проведено Малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини» для учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів  Лозівського району.

В естафетах «Скейт», «Зустрічна естафета», «Змійка», «Картопля» взяли участь 132 юних олімпійців з 22 навчальних закладів.

Місця розподілилися таким чином:

І місце – Орільський НВК

ІІ місце – Краснопавлівський БПЛ

ІІІ місце – Катеринівська ЗОШ

... Читати далі »
Переглядів: 815 | Додав: Fresh | Дата: 13.02.2013

   13 грудня 2013 року  в рамках проведення ДАРу Центром методичної роботи з керівними кадрами КВНЗ "ХАНО" на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею було проведено майстер-клас для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх закладів Лозівського району за темою  "Сучасний урок" з історії України в 11 класі.
   Узагальнюючий урок з теми "Розпад Радянського Союзу й проголошеня незалежності України" провів завідувач Центру методичної роботи з керівними кадрами комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти" Татаринов М.В.
  Одинадцятикласники ліцею продемонстрували сформованість просторової, мовленнєвої, інформаційної, логічної, аксиологічної компетентностей і підтвердили рівень навчальних досягнень з історії України за перший семестр 2012-2013 навчального року.

Переглядів: 1007 | Додав: Fresh | Дата: 13.02.2013

   8 лютого 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської РДА відбувся навчальний семінар для вчителів "Освіта як засіб залучення дітей до діяльності з енергозбереження". Формою семінару став тренінг, який провела національний координатор проекту "SPARE" в Україні Мельникова Олена Володимирівна. Метою семінару стало вдосконалення можливостей педагогів для забезпеченя єфективного викладання факультативного курсу з енергозбереження.

  Підчас тренінгу розглядалися різні форми і методи, що використовуються в процесі викладання. Кілька групових та індивідуальних вправ дає можливість отримати практичні знання і навички.

  Захід виявився ефективним, корисним для подальшої роботи педагогів.

Переглядів: 831 | Додав: Fresh | Дата: 08.02.2013

   01 лютого 2013 року в районному будинку культури був проведений один із етапів конкурсу екологічної просвіти – огляд екологічних агітбригад, метою якого була  активізація участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, формування екологічної культури учнівської молоді, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи з набуття знань і досвіду розв’ ... Читати далі »
Переглядів: 326 | Додав: Fresh | Дата: 01.02.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0