Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 144 145 146 147 148 » 06.03.2013  відбувся  вебінар для вчителів історії , який був присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.  Учасники вебінару отримали  інформацію про інноваційні ідеї використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках історії

... Читати далі »
Переглядів: 275 | Додав: Fresh | Дата: 07.03.2013

 04.03.2013 р. в дошкільному підрозділі Краснопавлівського НВК відбувся семінар-практикум для музичних керівників ДНЗ та дошкільних підрозділів НВК на тему "Музично-естетичне виховання засобами різножанрової української музики". Учасники переглянули заняття в середній групі  (музичний керівник Засєєва О.Ю.)
Переглядів: 613 | Додав: Fresh | Дата: 04.03.2013

   01 березня 2013 року  в районному будинку культури Лозівської районної державної адміністрації відбувся районний етап інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», з метою популяризації різних форм інтелектуальної діяльності реалізації творчого та інтелектуального потенціалу.

У районному етапі взяли участь 13 команд Лозівського району. Під час підведенн ... Читати далі »

Переглядів: 274 | Додав: Fresh | Дата: 01.03.2013

   1 березня 2013 року у приміщенні відділу освіти був проведений семінар для вчителів математики з теми «Запровадження інноваційних технологій у навчальний процес як умова забезпечення якісної математичної освіти.» В ході проведення семінару учасники мали нагоду познайомитись  з педагогічними основами готовності педагогів до творчої інноваційної діяльності (Підгорна Н.В., вчитель математики Смирнівського НВК); новітніми педагогічними технологіями . Презентували  основні моменти  технології модульно – розвивальної системи навчання. ( Авраменко Д.В., вчитель математики Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів). Вчителі були ознайомлені з   дослідницьким проектом « Вивчення математичної статистики» (Голуб Л. Ф., вчитель математики Кінненскої ЗОШ І – ІІІ ступенів). Керівник РМО Будкіна ... Читати далі »

Переглядів: 417 | Додав: Fresh | Дата: 01.03.2013

  28 лютого 2013 року на базі комунального закладу «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний конкурс сучасної хореографії, з метою популяризації та розвитку сучасної хореографії. 

  У обласному конкурсі взяли участь вихованці танцювального гуртка будинку дитячої та юнацької творчості «Смішаріки» та «Джаз Денс». 

  Звичайно найбільше задоволення діти одержали від знайомства з головою журі метром хореографії Олексієм Литвиновим та чемпіонкою міжнародних змагань та чемпіонатів з бальних танців Марією Литвиновою. ... Читати далі »
Переглядів: 418 | Додав: Fresh | Дата: 01.03.2013

    27.02.2013  відбувся  вебінар для керівників навчальних закладів, який був  присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.  Учасники вебінару отримали  інформацію про програмне забезпечення    « Хмарний сервіс Office 365 для управлінь освіти та навчальних закладів.» Педагоги  дізнались про переваги Office 365, правила безкоштовного його підключення  та отримання всіх й ... Читати далі »

Переглядів: 704 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2013

27 лютого 2013 року на базі Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області відбувся профорієнтаційний захід для 120 випускників загальноосвітніх навчальних закладів району за участю Майського Г.Ю., головного спеціаліста Департаменту науки і освіти Харківської обласної  державної адміністрації

... Читати далі »

Переглядів: 568 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2013

    26 лютого 2013 року у відділі освіти Лозівської районної державної адміністрації відбувся теоретичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів з теми "Якісна освіта учнів основної та старшої школи: перехід до роботи за новим Державним стандартом".
      В ході семінару розглянуто широке коло актуальних питань, пов'язаних з теоретичними та практичними аспектами  впровадження нового змісту Державного стандарту базової та повної загальної та середньої освіти.
      Учасників зібрання ознайомлено із змістом освітніх галузей та навчальними програмами для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що впроваджуватимуться з 1 вересня 2013 року.
   Керівники загальноосвітніх навчальних закладів району отримали рекомендації та пропозиції щодо підготовки вчителів, учнів та їх батьків до впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
Переглядів: 536 | Додав: Fresh | Дата: 26.02.2013

25 лютого у відділі освіти Лозівської районної державної адміністрації  відбувся семінар-нарада для керівників загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, де були розглянуті наступні питання:

·        про перехід до роботи за новим Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти;

... Читати далі »

Переглядів: 656 | Додав: Fresh | Дата: 25.02.2013

   20.02.2013 на базі ДЮСШ "Олімпія" було проведено фінальний етап першості з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. Місця розділилися таким чином:

I місце зайняв Краснопавлівський багатопрофільний ліцей
II місце посіла Катеринівська загальноосвітня школа
III місце отримав Орільський навчально-виховний комплекс
IV місце - Смирнівський навчально-виховний комплекс
Переглядів: 634 | Додав: Fresh | Дата: 24.02.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0