Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 141 142 143 144 145 ... 160 161 »
        27 грудня 2013 року у Комунальному закладі «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради» відбувся семінар для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області за темою «Підсумки впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».
Делегація від Лозівського району складалась з вчителів Чернігівського НВК, Комсомольського НВК, Краснопавлівського НВК, Краснопалівського багатопрофільного ліцею, яку очолив заступник відділу освіти Музика В.М..
Учасників семінару привітав голова Харківської обласної державної адміністрації Добкін М.М. Він передав у подарунок до Нового року учням 1-4-х класів навчальні посібники, які можна використати не тільки для поглиблення й розширення їхніх знань, а й у організації змістового дозвілля дітей під час канікул.

Переглядів: 304 | Додав: kravchuk | Дата: 30.12.2013

27 грудня 2013 року у відділі освіти відбувся науково-методичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми "Управлінська діяльність заступника директора з навчально-виховної роботи з питань підвищення фахового рівня вчителя”.

В ході семінару обговорені питання створення організаційно-методичних умов успішної діяльності вчителів, актуалізовані вміння заступника директора з НВР вирішувати завдання своєї професійної діяльності, допомагати вчителю обирати стратегію та тактику своєї професійної поведінки .

... Читати далі »

Переглядів: 366 | Додав: Fresh | Дата: 27.12.2013

25 грудня 2013 року в межах обласного тижня "Моделювання освітнього простору в умовах упровадження нових Державних стандартівпочаткової, базової та повної загальної середньої освіти" КВНЗ "Харківськаакадемія неперервної освіти" було проведено звітно-аналітичну методичну конференцію за темою "Про результати спільної діяльності КВНЗ "ХАНО" та районних (міських) методичних служб у 2013 році".
Обговорювались актуальні питання сьогодення і визначались основні завдання щодо підвищення компетентності педагогів в 2014 році.
За досягнення у спрямуванні методичної роботи на підвищення якості освіти в районах у 2013 році визначено найкращі методичні служби області.
Серед них і районний навчально-методичний кабінет відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації, який нагороджено дипломом КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти"

Переглядів: 351 | Додав: kravchuk | Дата: 26.12.2013

  24-25 грудня 2013 року під патронатом голови Лозівської районної державної адміністрації Б.К. Реви відбулися районні новорічні ялинки для учнів  з соціально незахищених категорій. Всіх запрошених на свято учнів привітав заступник голови райдержадміністрації М.М. Боболєв та подарував дітям солодкі подарунки.

  У програмі свята відбулися – ігри, конкурси, зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою. Після розважальної програми учні мали змогу зробити фото на згадку
Переглядів: 311 | Додав: Fresh | Дата: 25.12.2013

       22 грудня 2013 року на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області був проведений ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно-комунікаційних технологій, в якій взяли участь 32 учня загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району.
Переглядів: 394 | Додав: kravchuk | Дата: 24.12.2013

        21 грудня 2013 року на базі Катеринівської ЗОШ відбулися навчальні заняття по підготовцістаршокласників до ЗНО-2014 з математики, фізики, іноземної мови (англійської) за участю науковцівХНПУ ім. Г. Сковороди.
        До роботи долучилось 70 учнів школи ІІІ ступеню разом зі своїми керівниками.
        Основна мета та науково-прикладне завдання полягали в обговоренні шляхів підготовки до ЗНО-2014.
        Учні та вчителі отримали професійні поради викладачів з питань підготовки до ЗНО.
Переглядів: 307 | Додав: kravchuk | Дата: 23.12.2013

   12 грудня 2013 року завершився моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчальної діяльності учнів у початковій та основній школі у ЗНЗ Лозівського району. Упродовж місяця з 12 листопада до 12 грудня учні 5-х та 10 класів складали тести з основних предметів. Загалом у моніторингових дослідженнях прийняли участь 247 учнів 5-х та 189 учнів 10-х класів із 24 закладів району. 19 грудня була організована відправка пакетів з роботами учнів  від ЗНЗ кур’єрською поштою «Нова пошта» для перевірки та підведення підсумків моніторингу. Складено статистичну звітність за результатами тестування, а також забезпечено інформування батьків учнів 5-х, 10-х класів про результатів моніторингу. Учні ЗНЗ Лозівського району підтвердили рівень навчальних досягнень за попередній ступінь навчання.

... Читати далі »
Переглядів: 312 | Додав: Fresh | Дата: 20.12.2013

    19 грудня 2013 року у 24 загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися святкові заходи до Дня Святого Миколая. З нагоди свята наш Президент В.Ф. Янукович потурбувався, щоб кожна дитина з соціально незахищених категорій отримала подарунок. Всіх запрошених на свято діточок від імені губернатора Добкіна М.М. щиро привітали депутати районної ради та заступники голови Лозівської районної державної адміністрації, подарувавши дітям чудові інтелектуальні альбоми «Дива Слобожанщини».

   Цього дня привітання та солодкі подарунки від імені голови Лозівської районної державної адміністрації Б.К. Реви та голови Лозівської районної ради І.Є. Нестєрова отримали 708 дітей з соціально незахищених категорій.

... Читати далі »

Переглядів: 295 | Додав: Fresh | Дата: 19.12.2013

17 грудня 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулась нарада з керівниками навчальних закладів Лозівського рйону на якій були розглянуті наступні питання:
- Про виконання Закону України "Про освіту", Закону України  "Про загальну середню освіту", інструкції з обліку дітей і пділітків шкільного віку;
- Про підготовку та проведення заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят у закладах Лозівського району;
- Про дотримання правил безпеки життєдіяльносіті, пожежної безпеки, недопущення надзвичайних ситуацій під час проведення новорічних та різдвяних свят;
- Про створення умов для доступності до навчальних закладів осіб з обмеженими можливостями;
- Про організацію та проведення підписки на періодичні видання на 2014 рік.
- Про електронну реєстрацію до дошкільних навчальних закладів;
- Про участь у Національному проекті  "Відкритий світ".

Переглядів: 275 | Додав: kravchuk | Дата: 17.12.2013

         14 грудня 2013 року на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, в якій взяли участь 21 учасник.
Переглядів: 301 | Додав: kravchuk | Дата: 16.12.2013

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0