Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 141 142 143 144 145 ... 147 148 »
   23 квітня 2013 року в залі засідань Лозівської районної державної адміністрації відбулась нарада для керівників навчальних закладів району, на якій розглянуто наступні питання:
 - Про фінансове забезпечення освітньої галузі Лозівського району у 2013 навчальному році
 - Про здійснення навчальними закладами передплати на періодичні видання у 2013 році
 - Про проведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку
 - Про роботу навчальних закладів району по веденню власних інформаційних ресурсів
... Читати далі »
Переглядів: 286 | Додав: Fresh | Дата: 23.04.2013

   20.04.2013  в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в Лозівському районі  відбувся «День довкілля». Метою цієї акції є докорінна зміна ставлення населення району до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій населених пунктів, парків, скверів, узбіч доріг, прибережних смуг річок і водоймищ, зон відпочинку та придорожніх лісосмуг.

Відділ освіти  РДА Лозівського району організовано та у повному складі виїхав на прибирання прибережної  міської зони відпочинку біля р. Бритай на закріпленій ділянці. Осв ... Читати далі »

Переглядів: 285 | Додав: Fresh | Дата: 23.04.2013

20 квітня 2013 року  на базі Артемівського ліцею с. Мерефа відбулися обласні змагання з велотуризму, в якому взяли участь учні Царедарівського НВК, вихованці краєзнавчо-туристичного гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості району (керівник Мороз С.В.).  Змагання відбувалися з двох видів: фігурне водіння та треатлон. Не дивлячись на те, що гуртківці вперше приймають участь в змаганнях, вони проявили себе з найкращого боку, достойно представивши Лозівський район. ... Читати далі »
Переглядів: 277 | Додав: Fresh | Дата: 22.04.2013

    Уже два місяці  поспіль у приміщенні Районного Будинку культури проводяться змагання знань і інтелекту, гра «Що? Де? Коли?».  
18 квітня 2013  року  в черговий раз учні  закладів освіти  Лозівського  району  віком  (13-15 років)  мали можливість помірятися силами з ровесниками, продемонструвати рівень інтелекту, ерудиції, показати свої знання і вміння; відчути азарт змагань і радість перемоги. Свою ерудицію демонстрували команди:  «Інтеграл»Краснопавлівського БПЛ  (керівник Журавльова К.В),  «Юніор»Яковлівського НВК (керівники Халепа О.В, Троцький І.С.), «Еврика» Садовської ЗОШ І- ІІІ ст., (керівник Лавриненко М.М),   «Розумники та розумниці» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівники Лазуренко С.М та  Кочергіна О.А), «Альтаїр» Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Прокопчук Л.О), «Дослідник» Царедарівського НВК (керівник Акименко В.В), « Авангард» Орільського НВК (керівник Коваленко Т.Г.),  «Ерудит» Новоіванівської ЗОШ І- ІІІ ст. (керівник Котова О.В.).
У залі панувала з одного боку доброзичлива атмосфера, а з іншого – запекле бажання перемогти. Діти  доводили обізнаність з різних галузей знань  та активно обговорювали відповіді на питання.
І – місце  в інтелектуальному поєдинку  отримала команда "Розумники та розумниці» Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники команди Кочергіна О.А. та Лазуренко С.М.)
ІІ – місце посіла команда  «Альтаїр» Павлівської ЗОШ  І-ІІІ ст., (керівник Прокопчук Л.О)
ІІІ – місце у команди «Еврика» Садовської ЗОШ І- ІІІ ст., (керівник Лавриненко М.М.)
Ніхто не залишився без приємних та корисних подарунків від депутата Лозівської районної ради Генадія Майського та Лозівсь ... Читати далі »
Переглядів: 310 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2013

   18.04.2013 року на базі Катеринівської ЗОШ було проведено фінальні змагання з бадмінтону серед навчальних закладів Лозівського району, місця розподілилися таким чином:

1 місце Катеринівська ЗОШ

2 місце Бунаківський НВК

3 місце Орільський АТЛ, Єлізаветівський НВК

Переглядів: 252 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2013

18 квітня 2013 року в залі засідань відділу освіти було проведено РМО вчителів трудового навчання, на якому розглянуті наступні питання:

- Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти;

- науково-методичні основи побудови сучасного уроку;

< ... Читати далі »

Переглядів: 290 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2013

    18 квітня 2013 року у залі засідань відділу освіти відбулося РМО вчителів географії, в якому взяли участь географи усіх навчальних закладів району, з теми «Методичний супровід формування креативного підходу до викладання географії з метою розвитку інноваційної особистості.» У рамках заходу було ознайомлено вчителів з досвідом роботи вчителя Смирнівського НВК Лозівської районної ради Білошніченко Я.М., яка показала систему роботи з обдарованими учнями на уроках географії та в позакласній роботі, презентувала власний доробок «Використання технології критичного мислення як засіб розвитку обдарованості учнів.» Вербицька Л.К., керівник РМО вчителів географії , проконсультувала учасників методичного заходу щодо проведення у 2013 році державної підсумкової атестації з географії у 9, 11 класах. Копа Л.І. повідомила присутніх про проведення підготовки до якісного написання ЗНО-2013. Педагоги познайомились з правилами проведення Турніру юних географів з метою створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих та дослідницьких здібностей школярів Лозівського району при вивченні географії. Вчителі-предметники опрацювали вимоги до учасників та порядок проведення обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій на наступний рік за темою «Розвиток педагогічної компетентності та професійної майстерності педагогів регіону».
Переглядів: 296 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2013

  17 квітня 2013 року у залі засідань відділу освіти відбулося РМО вчителів української мови та літератури, у якому взяли участь філологи усіх навчальних закладів району.

   Мультимедійна презентація "Вивчаємо українську. Пошуки. Здобутки.Перспективи" виокремила фактори, які обумовлюють результати навчання мови та літератури, окреслила позитиви у діяльності педагогів, з'ясувала проблеми, спрямувала вчителів на внесення певних коректив у викладання.
   Чуйко Т.І., керівник РМО вчителів української мови та літератури, проконсультувала учасників методичного заходу щодо проведення у 2013 році державної підсумкової атестації з української мови у 9,11 класах.

   Переможці ІІ етапу ХХ обласної виставки педагогічних ідей та технологій, районного конкурсу на кращий літературний твір про Лозівщину "Мій рідний край - моя історія жива" презентували свої роботи.
   Присутні заслужено поцінували змодельований фокусною групою
сучасний за формою та змістом позакласний захід (година громадянської мужності "Народе мій, до тебе я ще верну). Його учасники (Середа І.В. - Смирні ... Читати далі »
Переглядів: 311 | Додав: Fresh | Дата: 17.04.2013

   16 квітня 2013 року у відділі освіти Лозівської РДА відбулась нарада для керівників ЗНЗ, на якій розглянуті наступні питання:
 - про нормативно-правові та науково-методичні засади організованого закінчення 2012/2013 навчального року та проведення державної підсумкової атестації;
 - про вимоги санітарного законодавства щодо організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах
 - про забезпечення виконання законодавства з охорони праці під час підготовки до літнього оздоровлення, проведення Всеукраїнської акції "За чисте довкілля", організації роботи по підготовці навчальних закладів до нового навчального року.

Переглядів: 310 | Додав: Fresh | Дата: 16.04.2013

    10.04.2013 відбувся вебінар для вчителів, який був присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів. Вчителі отримали інформацію про інноваційні ідеї використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках, а саме урізноманітнення навчальних матеріалів за допомогою Photosyth та Songsmith.
Переглядів: 235 | Додав: Fresh | Дата: 10.04.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0