Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 139 140 141 142 143 ... 160 161 »
      22 січня 2014 року в закладах освіти Лозівського району було відзначено державне свято - День Соборності та Свободи України.
       Відповідно до запланованих заходів (урочисті лінійки, години спілкування, тематичні виставки тощо) в загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району за участю органів місцевого самоврядування  було проведено покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка та пам'ятних знаків. На будівлях навчальних закладів було встановлено Державні Прапори України.
Переглядів: 275 | Додав: kravchuk | Дата: 22.01.2014

       22 січня 2014 року на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею та Катеринівської ЗОШ відбулася зустріч учнів 10-11 класів ліцею та Краснопавлівського навчально-виховного комплексу та Катеринівської ЗОШ з Толстовою Анною Вадимівною, старшим викладачем кафедри «Економіка, організація і управління підприємствами» Української державної академії залізничного транспорту, яка провела цікаву профорієнтаційну бесіду, розповіла про спеціальність «Економіка підприємств », що на наш час є конкурентоспроможною на ринку праці.
Переглядів: 264 | Додав: kravchuk | Дата: 22.01.2014

       22.01.2014  року вчителі української мови та літератури взяли участь у теоретико-рольовому брифінгу "Модернізація підходів до навчання школярів української мови та літератури в умовах інноваційного режиму, переосмислення у зв'язку з цим власної педагогічної діяльності."
       На занятті відпрацьовувалися навички проведення брифінгу: уміння чітко і мобільно згрупувати і презентувати матеріал; лаконічно, повно, аргументовано дати відповідь; поставити запитання учасникам брифінгу.
        Отримали члени методичного об'єднання і домашнє завдання : розмістити на сайті районного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури свої думки з приводу проведення брифінгу, інших форм навчальної взаємодії.

Переглядів: 274 | Додав: kravchuk | Дата: 22.01.2014

        22 січня 2014 року в залі засідань Лозівської РДА відбувся семінар-нарада для вчителів фізичної культури.
В ході семінару було обговорено умови проведення малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району та розглянуто план проведення районних спортивно-масових заходів серед учнів ЗНЗ на 2014 рік.
Переглядів: 283 | Додав: kravchuk | Дата: 22.01.2014

        22.01.2014 року у залі засідань відділу освіти Лозівської РДА відбулися Шевченківські читання "У нас є Шевченко-ми народ." Учасники зібрання, філологи та вчителі образотворчого мистецтва навчальних закладів Лозівщини, додали свій голос до тих, хто вшановує  у рік Т. Шевченка пам'ять українського Титана.
    Переконливо, емоційно-схвильовано, із використанням мультимедійних презентацій педагоги розкрили феномен неосяжного таланту Т. Шевченка, багатогранність та багатобарвність його творчості, мистецького доробку.
Наголошувалось на тому, що Кобзар підніс народ у власних очах його і у пошані всього людства знайшов своє безсмертя.

Переглядів: 272 | Додав: kravchuk | Дата: 22.01.2014

         Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.10.2013 № 1/9-701 «Про сприяння проведенню Всеукраїнського інформаційно-просвітницького туру «Стоп агресії. Зірки проти булінгу», листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 10.10.2013 № 01-13/4866 «Про проведення у навчальних закладах Всеукраїнського інформаційно-просвітницького туру «Стоп агресії. Зірки проти булінгу», в загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району працівниками Психологічної служби відділу освіти були проведені наступні заходи:
1. Проведено «коло спілкування»: «Дідовщина» серед учнів. Що це таке?».
2. Класні години: «Краса зовнішня та внутрішня», «Ти і твої товариші», «Доброта – ознака сили, а не слабкості», «Відчиняйте двері добра і довіри».
3. Уроки доброти: «Дивіться на нас як на рівних», «Скажи мені хто твій друг…», «У чому проявляється милосердя?», «Подорож до країни Дружби».
4. Індивідуальні бесіди: «Чи вмію я дружити?», «Шабля ранить голову, а слово душу».
5. Конкурс малюнків: «Наша дружна сімейка».
6. Лекція: «Насилля породжує насилля».
7. Тренінг: «Методи запобігання конфліктів».
8. Виховні години: «Насильство серед нас», «Захист дітей від фізичного та психологічного насильства».
9. Уроки гендерної грамотності.
10. Уроки толерантності: «Доброзичливі стосунки з оточуючими».
11. Усний журнал: «Досягнення поставленої цілі».
12. Конкурс малюнків «Жінка – це особистість, а не куховарка...».
13. Лекції: «Нормативно-законодавче забезпечення гендерної рівності в Україні», «Цінності демократичного громадянського суспільства», «Запобігання насильства над дітьми».
14. Створення колажу «Умійте дарувати радість друзям»
... Читати далі »
Переглядів: 356 | Додав: kravchuk | Дата: 22.01.2014

     21.01.2014 року у Чернігівському НВК відбулися загальношкільні батьківські збори за участю голови РДА Реви Б.К. та заступника начальника відділу освіти РДА В.М.Музики.
На зборах були розглянуті питання про підготовку та проведення ЗНО-2014 року, про результати навчальних досягнень учнів за підсумками І семестру, про підсумки проведення Новорічних та Різдвяних свят, про організацію дозвілля учнів у позаурочний час та різне.


Переглядів: 298 | Додав: kravchuk | Дата: 22.01.2014

       21 січня 2014 року о 15 год. 30 хв. були проведені батьківські збори за участю голови Лозівської районної державної адміністрації Реви Б.К. та заступника начальника відділу освіти Лозівської РДА Музики В.М. На збори  запрошені голова Царедарівської сільської ради Логвиненко М.І. та депутат Царедарівської сільської ради Саковець Н.М. На даних зборах розглядалися такі питання:
1.     Про актуальні питання підготовки і проведення ЗНО-2014;
2.     Про результати навчальних досягнень учнів за підсумками І семестру у 2013/2014 навчальному році;
3.     Про підсумки проведення новорічних і різдвяних свят;
4.     Про організацію дозвілля учнів у позаурочний час;
5.     Харчування учнів у ІІ семестрі 2013/2014 н.р.;
6.     Впровадження шкільної форми у закладі;
7.     Організація виховної роботи у ІІ семестрі 2013/2014 н.р.

   Зустріч батьківської громади з головою Лозівської районної державної адміністрації Ревою Б.К. та заступником начальника відділу освіти Лозівської РДА Музикою В.М. пройшли в теплій, доброзичливій атмосфері. Рева Б.К. у своєму виступі наголошував про організацію проведення        ЗНО-2014, звертав увагу на ретельну підготовку учнів, яка залежить як від вчителів, так і від батьків. Голова РДА бажає, щоб успіхи учнів ЗНО-2014 були кращими за ЗНО-2013. Також Рева Б.К. говорив з батьками про необхідність організації дозвілля учнів у позаурочний час. Навчальний заклад повинен працювати до 20 год. Батьки разом зі своїми дітьми будуть проводити своє дозвілля в школі. Для них необхідно організуват ... Читати далі »
Переглядів: 288 | Додав: kravchuk | Дата: 22.01.2014

18 січня 2014 року в Краснопавлівському БПЛ відбулось друге коло першості області з волейболу серед дівчат 2001-2002 р.н. В змаганнях приймали участь команди м.Лозова ДЮСШ "Олімпія", Лозівський район ДЮСШ "Спартанець", ДЮСШ Близнюківського району, ДЮСШ Первомайського району.
За підсумками двох кіл першості області команда дівчат ДЮСШ "Спартанець" виграла право участі у фіналі шести команд, який відбудеться в смт. Близнюки.
Команду готували тренери відділення ДЮСШ Винник А.О., Вісноватов Г.А.

Переглядів: 271 | Додав: kravchuk | Дата: 21.01.2014

   18 січня 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли:
  • Кучук Аліна учениця 8 класу Надеждівського НВК
  • Марченко Анастасія, учениця 9 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Шевченко Світлана, учениця 10 класу Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Бутенко Дмитро, учень 11 класу Миколаївського НВК
Переглядів: 295 | Додав: Fresh | Дата: 20.01.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0