Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 139 140 141

13 лютого 2013 року у відділі освіти зібралися на тренувально-моделююче заняття вчителі української мови та літератури. Його тема «Підвищення рівня сформованості текстотворчих і мовленнєвих умінь та навичок випускників – орієнтир у підготовці до ЗНО» актуальна сьогодні для всіх - педагогів, учнів, батьків.

Філологи удосконалювали вміння підготовки учнів до якісного виконання завдання відкритого зошита: отримали настанови до написання та оформлення складників власного висловлювання , моделювали зміст тексту-роздуму.

... Читати далі »

Переглядів: 567 | Додав: Fresh | Дата: 14.02.2013

13 Лютого 2013 року на базі ДЮСШ «Юність» проведено Малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини» для учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів  Лозівського району.

В естафетах «Скейт», «Зустрічна естафета», «Змійка», «Картопля» взяли участь 132 юних олімпійців з 22 навчальних закладів.

Місця розподілилися таким чином:

І місце – Орільський НВК

ІІ місце – Краснопавлівський БПЛ

ІІІ місце – Катеринівська ЗОШ

... Читати далі »
Переглядів: 558 | Додав: Fresh | Дата: 13.02.2013

   13 грудня 2013 року  в рамках проведення ДАРу Центром методичної роботи з керівними кадрами КВНЗ "ХАНО" на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею було проведено майстер-клас для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх закладів Лозівського району за темою  "Сучасний урок" з історії України в 11 класі.
   Узагальнюючий урок з теми "Розпад Радянського Союзу й проголошеня незалежності України" провів завідувач Центру методичної роботи з керівними кадрами комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти" Татаринов М.В.
  Одинадцятикласники ліцею продемонстрували сформованість просторової, мовленнєвої, інформаційної, логічної, аксиологічної компетентностей і підтвердили рівень навчальних досягнень з історії України за перший семестр 2012-2013 навчального року.

Переглядів: 749 | Додав: Fresh | Дата: 13.02.2013

   8 лютого 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської РДА відбувся навчальний семінар для вчителів "Освіта як засіб залучення дітей до діяльності з енергозбереження". Формою семінару став тренінг, який провела національний координатор проекту "SPARE" в Україні Мельникова Олена Володимирівна. Метою семінару стало вдосконалення можливостей педагогів для забезпеченя єфективного викладання факультативного курсу з енергозбереження.

  Підчас тренінгу розглядалися різні форми і методи, що використовуються в процесі викладання. Кілька групових та індивідуальних вправ дає можливість отримати практичні знання і навички.

  Захід виявився ефективним, корисним для подальшої роботи педагогів.

Переглядів: 574 | Додав: Fresh | Дата: 08.02.2013

   01 лютого 2013 року в районному будинку культури був проведений один із етапів конкурсу екологічної просвіти – огляд екологічних агітбригад, метою якого була  активізація участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, формування екологічної культури учнівської молоді, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи з набуття знань і досвіду розв’ ... Читати далі »
Переглядів: 294 | Додав: Fresh | Дата: 01.02.2013

    31 січня 2013 року в приміщенні відділу освіти  відбувся практичний семінар вчителів  економіки  з теми: «Економічна освіта і сучасний урок економіки.» Метою  семінару було сформувати практичні навички вчителів при складанні плану – конспекту уроку економіки. В межах проведення семінару були  визначені  значення та роль економічних знань в освітньому просторі. Також розглянуті  питання  проведення ... Читати далі »
Переглядів: 652 | Додав: Fresh | Дата: 31.01.2013

 31.01.2013 року в Яковлівському навчально-виховному комплексі відбувся семінар для вчителів фізики з теми «Шкільний фізичний експеримент в системі креативного навчання учнів». Колеги поділилися досвідом оптимального використання фізичного експерименту на уроках фізики, застосування  дослідницької діяльності як дієвого чинника успішної підготовки учнів до ДПА та ЗНО. Практичний блок семінару – урок фізикиї в 11-ому класі «Принципи дії радіозв'язку» - провів вчитель першої кваліфікаційної категорії Гніцевич Анатолій Валентинович.
На засіданні також було проаналізовано результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії, заслухано рекомендації за висновками моніторингових досліджень ЗНО-2012, було прийняте рішення ретельно вивчити вимоги до рівня підготовки
учнів у новому Державному стандарті.
Захід виявився інформативно насиченим, корисним, ефективним.Переглядів: 817 | Додав: Fresh | Дата: 31.01.2013

30 січня о 8.30 в залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбувся  семінар-нарада для вчителів 4 класів з теми "Чинники підвищення якості освіти учнів в умовах оновленого змісту початкової освіти". На засіданні було розкрито науково-теоретичні та практичні підходи до визначення чинників підвищення якості освіти учнів початкової школи в умовах оновленого змісту початкової освіти. Також перед учасниками зібрання були висвітлені організаційно-методичні засади науково-педагогічного проекту "Росток", окреслені шляхи роботи з обдарованими учнями "Школи олімпійського резерву". Учасників семінару забезпечено інформаційно-методичними матеріалами для подальшого використання у практичній роботі.

Переглядів: 592 | Додав: Fresh | Дата: 30.01.2013

1-10 11-20 ... 1381-1390 1391-1400 1401-1408
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0