Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 138 139 140 141 142 ... 149 150 »
   10 вересня 2013 року у відділі освіти Лозівської РДА відбулась нарада для керівників ЗНЗ Лозівського району, на якій були розглянуті наступні питання:
- про аналіз якості освіти у 2012/2013  навчальному році;
- про моніторинг результатів державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району у 2013/2014 навчальному році в рамках обласних досліджень;
- про особливості програмного та навчально-методичного забезпечення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах;
- про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школах;
- про стан функціонування веб-сайтів загальноосвітніх навчальних закладів умова організованого початку 2013/2014 навчального року.
- про роботу щодо формування статистичних звітів з використанням програмного забезпечення "Курс: Школа";
-про нову інструкцію з діловодства
у загальноосвітніх навчальних закладах, затверждену наказом Міністерства освіти і науки від 28.08.2013 № 1239

Переглядів: 223 | Додав: kravchuk | Дата: 10.09.2013

   4 вересня 2013 року у відділі освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулась нарада завідуючих ДНЗ та заступників директорів дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів району.
   На нараді були розглянуті такі питання :
- організація освітнього процесу в ДНЗ у 2013/2014 навчальному році;
- організація роботи з дітьми п'ятирічного віку;
- методичне забезпечення навчально-виховного процесу;
Переглядів: 277 | Додав: kravchuk | Дата: 04.09.2013

   1 вересня 2013 року відкрито додаткову дошкільну групу в Надеждівському НВК.
   Ця важлива подія стала можливою завдяки об'єднанню зусиль районної державної адміністрації, районної ради , відділу освіти, селищної ради, місцевих підприємців, працівників закладу і батьків.
   На святі були присутні: голова Лозівської районної державної адміністрації Рева Б.К., депутат районної ради Волошина А.В., голова сільської ради Гужва О.І.
Дітлахи отримали привітання та подарунки від гостей свята.

Переглядів: 258 | Додав: kravchuk | Дата: 02.09.2013

У 24 закладах освіти Лозівського району першого вересня відбулося свято Першого дзвоника для 2389 школярів. Для 216 першокласнків вперше пролунав перший дзвоник, який покликав їх у світ науки та шкільного життя. Із знаменним днем першого вересня школярів вітали голова Лозівської районної державної адміністарції Рева Б.К., голова Лозівської районої ради Нестєров І.Є., представники Лозівської РДА, депутати Лозівської райради та спонсори навчальних закладів.

Переглядів: 245 | Додав: kravchuk | Дата: 02.09.2013

   30 серпня 2013 року в РБК відбулась районна серпнева педагогічна конференція за участю голови Лозівської районної державної адміністрації Б.К. Реви та голови Лозівської районної ради І.Є. Нестєрова.

   На серпневому заході районні педагоги проаналізували діяльність освітньої галузі за 2012/2013 навчальний рік, обговорили ряд актуальних проблем дошкільного, шкільного та позашкільного навчання та окреслити шляхи забезпечення якісної реалізації нового змісту початкової та базової хагальної середньої освіти.


Переглядів: 260 | Додав: kravchuk | Дата: 30.08.2013

   30 серпня 2013 року в районному будинку культури у рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича: «Діти – майбутнє України» відбулася робоча зустріч голови Лозівської районної державної адміністрації Б.К.Реви з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів з питань модернізації моделей організації освітньої галузі району.


   Учасники зібрання обговорили питання нових соціальних ініціатив Президента України, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку дітей, якісного доступу кожної дитини до дошкільної освіти, підтримку об ... Читати далі »
Переглядів: 271 | Додав: kravchuk | Дата: 30.08.2013

   29 серпня 2013 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та БДЮТ були проведені секційні засідання вчителів-предметників району.
  Учасники засідань мали можливість заслухати аналітичну інформацію за підсумками діяльності РМО в 2012/2013 н.р. та окреслити шляхи якісної реалізації нових Державних стандартів початкової і базової загальної і середньої освіти.
   Також вчителів було ознайомлено із програмовим та навчально-метдичним забезпеченням викладання предметів у початковій, основній та старшій школах.
Особлива увага була приділена організації навчально-виховного процесу у 2-х та 5-х класах ЗНЗ.

Переглядів: 274 | Додав: kravchuk | Дата: 29.08.2013

  28 серпня 2013 року о 10 годині на майдані Свободи в
м. Харкові відбулось офіційне вручення загальноосвітнім навчальним закладам шкільних автобусів, придбаних за кошти обласного бюджету відповідно до  Державної цільової програми "Шкільний автобус".
   Отриманий новий автобус для Лозівського району здійснюватиме регулярний підвіз учнів до Артільського НВК, що дасть можливість забезпечити доступ дітей до якісної освіти.
Переглядів: 268 | Додав: kravchuk | Дата: 28.08.2013

    На виконання в районі завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, 27 серпня в приміщенні відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками ЗНЗ Лозівського району з розглядом питань урізноманітнення моделей органцізації освіти, в тому числі були розглянуті питання :
- про навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в 2013/2014 навчальні роки;
- про підсумки оздоровчої кампанії влітку 2013 року;
- про підготовку і участь в обласному і районному серпневому педагогічних тижнях;
- про проведення свята Першого Дзвоника;
- про підготовку до організованого початку 2013/2014 навчального року;
Переглядів: 240 | Додав: kravchuk | Дата: 27.08.2013

   Заступник голови Лозівської райдержадміністрації Микола Боболєв урочисто відкрив 2-гу зміну наметового містечка «Лідер» з цілодобовим перебуванням. Табір діє на базі Миколаївського НВК, зміна триватиме 14 днів, путівки для лідерів повністю за кошти районного бюджету. За зміну тут оздоровлюється 45 дітей загальноосвітніх закладів району. В основному це діти – переможці та призери районних і обласних олімпіад, лідери учнівського самоврядування, учасники творчих та спортивних конкурсів, талановиті , яскраві особистості. Які за 14 днів перебування у табору поділяться своїм досвідом, отримають нові навички, знання та помандрують по Лозівському району, вивчаючи історію рідного краю, відвідають місто Харків, де передбачена велика екскурсійна програма. Педагогічний колектив табору працює у напрямку формування лідерських якостей у дітей, розвитку творчих, спортивних та інтелектуальних здібностей.
   А поки що діти співають і танцюють. З нагоди відкриття улюбленого «Лідера» та для почесних гостей вони підготували великий святковий концерт і урочисто підняли прапор, який до речі розроблений за ескізом беззмінного директора табору Юрія Маменко.
Переглядів: 330 | Додав: Fresh | Дата: 09.07.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів