Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 138 139 140 141 »

    27.02.2013  відбувся  вебінар для керівників навчальних закладів, який був  присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.  Учасники вебінару отримали  інформацію про програмне забезпечення    « Хмарний сервіс Office 365 для управлінь освіти та навчальних закладів.» Педагоги  дізнались про переваги Office 365, правила безкоштовного його підключення  та отримання всіх й ... Читати далі »

Переглядів: 572 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2013

27 лютого 2013 року на базі Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області відбувся профорієнтаційний захід для 120 випускників загальноосвітніх навчальних закладів району за участю Майського Г.Ю., головного спеціаліста Департаменту науки і освіти Харківської обласної  державної адміністрації

... Читати далі »

Переглядів: 439 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2013

    26 лютого 2013 року у відділі освіти Лозівської районної державної адміністрації відбувся теоретичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів з теми "Якісна освіта учнів основної та старшої школи: перехід до роботи за новим Державним стандартом".
      В ході семінару розглянуто широке коло актуальних питань, пов'язаних з теоретичними та практичними аспектами  впровадження нового змісту Державного стандарту базової та повної загальної та середньої освіти.
      Учасників зібрання ознайомлено із змістом освітніх галузей та навчальними програмами для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що впроваджуватимуться з 1 вересня 2013 року.
   Керівники загальноосвітніх навчальних закладів району отримали рекомендації та пропозиції щодо підготовки вчителів, учнів та їх батьків до впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
Переглядів: 403 | Додав: Fresh | Дата: 26.02.2013

25 лютого у відділі освіти Лозівської районної державної адміністрації  відбувся семінар-нарада для керівників загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, де були розглянуті наступні питання:

·        про перехід до роботи за новим Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти;

... Читати далі »

Переглядів: 496 | Додав: Fresh | Дата: 25.02.2013

   20.02.2013 на базі ДЮСШ "Олімпія" було проведено фінальний етап першості з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. Місця розділилися таким чином:

I місце зайняв Краснопавлівський багатопрофільний ліцей
II місце посіла Катеринівська загальноосвітня школа
III місце отримав Орільський навчально-виховний комплекс
IV місце - Смирнівський навчально-виховний комплекс
Переглядів: 454 | Додав: Fresh | Дата: 24.02.2013

    21 лютого 2013 року в дошкільному підрозділі Краснопавлівського навчально-виховного комплексу відбувся семінар для працівників дошкільних навчальних закладів. Учасники  переглянули заняття гуртка "Я і енергія"   в старшій групі (вихователь Жмурко Л.О.). Головним персонажем усіх занять є лялька Енергійка, яка знайомить дітей з елементарними знаннями з основ енергозбереження.
Переглядів: 533 | Додав: Fresh | Дата: 21.02.2013

Звістка про перемогу школярів із Лозівського району у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який мав на меті виявити творчі здібності й обдарування, була приємною і очікуваною: Сироватка Інна, учениця 11 класу Садовської  загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів, та Кобиш Валерія, шестикласниця із Перемозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, посіли ІІ місце.

Журі обласного етапу підтвердило рішення районного: дівчата заслуговують визнання, бо створили доробки, високохудожні, позначені індивідуальним світобаченням, оригінальні за жанром, формою та назвою ... Читати далі »

Переглядів: 565 | Додав: Fresh | Дата: 19.02.2013

   16-17 лютого 2013 року  на базі обласної станції юних туристів відбулися змагання з туризму, в яких брали участь учні Лозівського району. Під час проведення зборів гуртківці мали змогу перевірити себе в туристичних змаганнях та відпрацювати навички використання туристичного спорядження. Іванов Данило, учень Царедарівського навчально-виховного комплексу (він же член туристського-краєзнавчого гуртка будинку дитячої та юнацької творчості) посів ІІІ місце в індивідуальних змаганнях з пішого туризму і отримав подяку обласної станції юних туристів. Вітаємо переможця! ... Читати далі »
Переглядів: 596 | Додав: Fresh | Дата: 18.02.2013

15 лютого 2013 року на базі Орільського аграрно-технологічного ліцею та Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбулося профорієнтаційне свято для учнів 10-11 класів Лозівського району, яке подарував Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва.
   Студенти та викладачі інституту з любов'ю розповіли про свій заклад, факультети, провели цікаву профорієнтаційну бесіду, розповіли про безліч професій, які на наш час є конкурентноспроможними на ринку праці.
Переглядів: 575 | Додав: Fresh | Дата: 18.02.2013

   14.02.2013 року на базі Краснопавлівського навчально-виховного комплексу, опорного закладу, відбувся семінар для вчителів, які викладають предмет "Православна культура Слобожанщини" за темою "Сучасне навчальне заняття".
   Майстер-клас - заняття з теми "Подвижницька діяльність видатних слобожан" провів завідувач Центру методичної роботи з керівними кадрами комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти" Татаринов М.В.
   Учасники семінару також отримали науково-методичні матеріали та дидактичні розробки, які суттєво допоможуть вчителям-практикам викладати курси духовно-морального спрямування.
Переглядів: 775 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0