Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 136 137 138 139 140 ... 160 161 »
       14 лютого 2014 року Шевченко Ілона, учениця 10 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, яка перемогла у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології, взяла участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.

Переглядів: 274 | Додав: kravchuk | Дата: 14.02.2014

       13 лютого 2014 року на базі Катеринівської ЗОШ за участю заступника начальника відділу освіти  Лозівської РДА
Мyзики В.М. відбувся семінар-нарада для вчителів-предметників, які атестуються на присвоєння обо відповідність раніше присвоєної категорії "спеціаліст вищої категорії". В заході взяли участь 10 педагогів із 7 ЗНЗ Лозівського району (Краснопавлівський ліцей, Артільський НВК, Катеринівська ЗОШ, Миколаївський НВК, Перемозька ЗОШ, Полтавський НВК, Смирнівський НВК).
       Під час наради із вчителями було актуалізовано питання про умови та порядок присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії".
        Для надання оцінки знань і сучасних досягнень науки з предмету вчителям було запропоновано онлайн-тестування на веб-сервісі для вчителів та учнів "Яндекс. ЗНО". Всі присутні показали високий рівень фахових знань з предмету.

Переглядів: 309 | Додав: kravchuk | Дата: 13.02.2014

       12.02.2014 року відповідно до плану районних спортивно-масових заходів на базах Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.., Орільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.., Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбулись зональні змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, в яких взяли участь 12 закладів освіти. За підсумками змагань до фіналу увійшли: Катеринівська, Орільська, Садовська загальноосвітні навчальні заклади, Яковлівський, Комсомольський навчально-виховні комплекси та Крснопавлівський багатопрофільний ліцей. З чим ми їх і вітаємо!
Переглядів: 290 | Додав: kravchuk | Дата: 12.02.2014

     12 лютого 2014 року в Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу читців, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. В заході взяли участь 63 учні закладів освіти району. Конкурс проводився в трьох відповідних групах за вдома номінаціями «Читці» та «Декоративно-ужиткове, прикладне та образотворче мистецтво» та в трьох вікових групах. Під час декламування віршів та творів Т.Г. Шевченка кваліфіковане журі оцінювало учасників конкурсів за художнім рівнем виконаної майстерності, рівнем сценічної культури, відповідності репертуару, логічного мовлення та дикції. Під час підведення підсумків були визначені наступні переможці:

- молодша група:

І місце – Петрова Ванесса, Комсомольський НВК;

... Читати далі »

Переглядів: 304 | Додав: kravchuk | Дата: 12.02.2014

       11 лютого 2014 року в актовому залі відділу освіти відбувся семінар-практикум з теми "Шляхи підвищення якості знань учнів на уроках світової літератури та російської мови в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та загальної середньої освіти".
       Досвідом роботи впровадження нового Державного стандарту на уроках світової літератури у 5 класі поділились вчитель Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дьоміна Л.Ю., на уроках російської мови - вчитель Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Туранська Н.В.
       На засіданні було презентовано відеозапис бінарного уроку (автор - вчитель Яковлівського НВК Пугачова Л.В.), який став основою для практичного блоку семінару.
       Цікавими для присутніх були також питання Всеукраїнських учнівських олмпіад та підготовки до ЗНО-2014.
Переглядів: 338 | Додав: kravchuk | Дата: 11.02.2014

   8-9 лютого 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли:
Лобанов Денис, учень 9 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею;
Бядяєв Олександр,
учень 10 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею;
Галдун Іван, учень 11 класу
Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.
Переглядів: 309 | Додав: kravchuk | Дата: 10.02.2014

    7 лютого 2014 року в 24 загальноосвітіх навчальних закладах Лозівського району було проведено олімпійський урок присвячений відкриттю ХХІІ зимових Олімпійських ігор за темою "Зірки спорту викликають нас на старт. Підтримуємо своїх кумирів"
Переглядів: 310 | Додав: Fresh | Дата: 07.02.2014

     7 лютого на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею проведено тренінг-презентацію профорієнтаційного спрямування «Комплексний підхід до вивчення професійних здібностей учня як запоруки його успіху» для учнів 9, 10-х класів за участю практичних психологів закладів освіти району.

    Метою заходу є профорієнтаційна просвіта старшокласників, формування загальної готовності до самовизначення, розкриття та активізація проблеми вибору професії.

    Організаторпи заходу: психологічна служба відділу освіти райдержадміністрації, відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації, колектив Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.

... Читати далі »
Переглядів: 365 | Додав: Fresh | Дата: 07.02.2014

   6 лютого 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли:

Ларіна Людмила, учениця 8 класу Комсомольського НВК; 

Скрипка Анна, учениця 9 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ст.; 

Мальченко Тетяна, учениця 10 класу Орільського НВК;

Крикун Іван, учень 11 класу Орільського НВК
Переглядів: 289 | Додав: Fresh | Дата: 06.02.2014

       05.02.2014 року відповідно до плану районних спортивно-масових заходів на базах Катеринівської та Орільської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст.., Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбулись зональні змагання малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, в яких взяли участь 22 навчальні заклади. За підсумками змагань до фіналу увійшли: Катеринівська, Орільська, Перемозька загальноосвітні навчальні заклади, Орільський, Полтавський навчально-виховні комплекси та Крснопавлівський багатопрофільний ліцей. З чим ми їх і вітаємо!

Переглядів: 322 | Додав: kravchuk | Дата: 05.02.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0