Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 136 137 138 139 140 141 »
Відповідно до встановленої нормативно-правової бази з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів та планового проведення державної атестації з 04 по 18 лютого 2013 року проведено атестаційну експертизу організації функціонування Комсомольського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області.

За результатами атестаційної експертизи встановлено.

У дошкільному підрозділі Комсомольського навчально-виховного комплексу сформовано цілісний освітній простір для всебічного збалансованого та гармонійного розвитку дітей. Виховні заходи спрямовано на реалізацію основних напрямків Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті. У навчально-виховному процесі використовуються різноманітні форми організації дітей, багато уваги приділяється фізичному розвитку дітей, проводяться Дні здоров ... Читати далі »

Переглядів: 263 | Додав: Fresh | Дата: 29.03.2013

   27 березня 2013 року журі ІІ (районного) етапу конкурсу на кращий твір про Лозівський район «Мій рідний край – моя історія жива» підвело підсумки участі у ньому школярів Лозівщини.

  20 переможців І (шкільного) етапу із 15 навчальних закладів засвідчили свідому громадську позицію, свою причетність до роду, відповідальність за власну долю і долю краю, продемонстрували високий творчий потенціал на ІІ (заочному) етапі.

  Виокремилися особистості, які активно вивчають і  осмислюють історію рідного краю, напоєну мудрістю, працелюбністю, силою духу земляків, уміють нестандартно й розкуто мислити, бездоганно послуговуються рідним словом.  Вони і стали переможцями ІІ (районного) етапу.

У номінації «Проза»:

... Читати далі »

Переглядів: 266 | Додав: Fresh | Дата: 29.03.2013

28 березня 2013 року педагоги району взяли участь в ХХ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій з теми «Формування ключових компетентностей учнів на основі інноваційних освітніх технологій».

            Оргкомітетом виставки визначено 15 кращих експонатів вчителів Лозівського району, які нагороджені дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів. Призові місця посів авторський колектив вихователів Краснопавлівського НВК, вчителі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст., Смирнівського НВК, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Шатівського НВК, Єлизаветівського НВК, Кінненської ЗОШ І-ІІІ ст., Полтавського НВК, Перемозької ЗОШ І-ІІІ ст.

            ... Читати далі »

Переглядів: 328 | Додав: Fresh | Дата: 29.03.2013

   27.03.2013 р. на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею було проведено фінальні змагання з волейболу серед дівчат, місця розподілилися наступним чином: І місце - Орільський аграрно-технологічний ліцей; ІІ місце - Орільський навчально-виховний комплекс; ІІІ місце - Краснопавлівський багатопрофільний ліцей; IV місце - Полтавський навчально-виховний комплекс.
Переглядів: 219 | Додав: Fresh | Дата: 28.03.2013

   26 березня 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулася нарада для керівників ЗНЗ Лозівського району , де були розглянуті наступні питання:

- про хід виконання Районної програми "Шкільний автобус" на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії IV скликання від 24.10.2010;

- про роботу навчальних закладів району з питань підготовки до школи дітей старшого дошкільного віку;

- про підсумки державної атестації Комсомольського НВК;

- про роботу з обдарованими дітьми;

- про підсумки участі учнів району у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських Олімпіад з навчальних предметів та ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН;

- про організоване закінчення 2012/2013 навчального року та проведення державної підсумкової атестації;

- про організацію планування оздоровчої кампанії влітку 2013 року.

Переглядів: 209 | Додав: Fresh | Дата: 26.03.2013

   21 березня в загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району був проведений Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру».Взяли участь у ньому 362 учня.
   Цей конкурс проводиться з метою наукової популяризації та пропедевтики математичних знань серед учнів, аналізу та запровадження сучасних освітніх технологій навчання в Україні. У конкурсі приймали участь усі бажаючі учні 2 – 11 класів. 
   Конкурс проводився за завданнями Міжнародної асоціації « Кенгуру без кордонів», що затверджуються на Міжнародній конференції представників країн-учасниць. Учасникам конкурсу пропонувались тестові завдання різного ступеня складності. До кожного завдання надавались варіанти відповідей, серед яких була лише одна правильна. Усі завдання учні виконували самостійно.
   Результати конкурсу відображають відносний освітній рівень його учасників.
   Вчителі також можуть приймати участь у конкурсі, надсилаючи завдання для першого етапу конкурсу на наступний рік.
   Завдяки конкурсу проводиться популяризація математичних знань та ідей, підтримка та розвиток інтелектуальних здібностей учнів, підвищується стимулювання мотивації учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, активізується творча діяльність вчителів математики.
Переглядів: 318 | Додав: Fresh | Дата: 22.03.2013

22 березні у приміщенні Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Лозівської районної ради відбувся семінар для вчителів інформатики з теми: «Як правильно організувати Інтернет – життя дітей. Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у Всесвітній Мережі.» У зв`язку з високими темпами розвитку інформаційних технологій надзвичайно гостро постала проблема захисту дітей та молоді від негативної інформації, отриманої з мережі Інтернет, яка становить загрозу їхньому фізичному й інтелектуальному розвитку та морально-психічному стану.
На семінарі вчителі були проінформовані про роль інформаційно-комунікаційних технологій у сучасному навчальному закладі, проаналізували зміни, які відбуваються у навчально-виховному процесі завдяки використання інформаційних інновацій. Також педагоги познайомились з даними статистичних досліджень щодо використання ресурсів мережі Інтернет дітьми та молоддю України, розглянули систематизований список Інтернет-загроз для дітей, та види роботи з дітьми по безпеці в Мережі. Педагогічні працівники отримали методичні рекомендації для превентивної роботи з батьками.
Даний семінар допоможе освітянам готувати учнів до свідомого, грамотного і безпечного використання ІКТ-ресурсів та Всесвітньої Мережі , виховувати культуру поведінки в мережі Інтернет.
Переглядів: 225 | Додав: Fresh | Дата: 22.03.2013

22 березня 2013 року о 8:30 у відділі освіти Лозівської РДА відбулася нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, де були розглянуті наступні питання:

·     ... Читати далі »

Переглядів: 266 | Додав: Fresh | Дата: 22.03.2013

   21 березня 2013 року на базі Орільського аграрно-технологічного ліцею відбувся профоріентаційний тренінг для учнів 10-11 класів "Вперед у майбутнє!" за участю фахівців  Психологічної служби відділу освіти  та начальника відділу у справах сім'ї, дітей та молоді
О. Ципченко.
   Захід було проведено з метою формування загальної готовності до професійного самовизначення, активізація проблеми вибору професії, виявлення професійних інтересів, схильності учнів, розширення уявлення про світ професій та їхні особливості.

Переглядів: 224 | Додав: Fresh | Дата: 21.03.2013

21 квітня в залі засідань відділу освіти було проведено семінар-презентацію з теми "Ознайомлення та впровадження в практику сучасних освітніх технологій та інновацій. Науково-педагогічний проект "Росток". Слід зазначити, що з 1 вересня 2012 - 2013 навчального року цей проект впроваджується у чотирьох закладах: Краснопавлівському багатопрофільному ліцеї вчителями Островерх В.В та Говтвою С.П., Смирнівському НВК Міхеєвою С.Л., Надеждівському НВК Радченко І.В. та Комсомольському НВК Луцьковською А.А. Саме ці вчителі презентували свої майстер-класи, в яких розкрили основні підходи реалізації науково-педагогічного проекту "Росток", актуалізували проблему апробації та впровадження нового змісту, визначили позитивні та негативні сторони експериментальної роботи, надали методичні рекомендації щодо видів та методів роботи в рамках даного проекту.

Присутні з вдячністю приймали участь в роботі семінару-презентації та були дуже вдячні своїм колегам за змістовну та корисну інформацію. 

Переглядів: 260 | Додав: Fresh | Дата: 21.03.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0