Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 135 136 137 138 139 ... 160 161 »
        19.02.2014 на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін з теми "Тренінгові вправи на уроках правознавства як ефективний спосіб реалізації діяльнісного підходу у навчанні старшокласників".
       Ефектвне використання тренінгових вправ учасники семінару побачили на уроці правознавства у 9 класі з теми "Як держава захищає права дитини в сім'ї". Цей урок провів учитель Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Крайник Станіслав Леонідович.
       Обговорення в колі побаченого на уроці виявило корисність тренінгових вправ при викладанні правознавства саме в 9 класі, адже нобхідність таких видів роботи відображена в назві предмету -  Правознавство (практичний курс ).
       На семінарі також було проаналізовано підсумки Всукраїнських учнівських олімпіад (І-ІІІ етапи).
       Корисним виявився обмін досвідом з питання підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання.
Переглядів: 292 | Додав: kravchuk | Дата: 20.02.2014

      18-19 лютого 2014 року методистами Центру громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» було проведено ДАР за темами «Системний перехід до організації та планування виховної діяльності», «Організаційно-методичне забезпечення діяльності педагогів щодо підвищення якості навчання предметів художньо-естетичного циклу, трудового навчання та технологій».

Під час методичного виїзду було ознайомлено з діяльністю районних та шкільних методичних об’єднань класних керівників, вчителів художньо-естетичного циклу, трудового навчання та технологій у п’яти навчальних закладах району (Орільська ЗОШ І-ІІІ ст., Царедарівський НВК, Краснопавлівський НВК, Артільський НВК, Перемозька ЗОШ І-ІІІ ст.). З педагогами вищезазначених категорій проведено інтерактивне спілкування на базі Орільської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Душко В.А.) та Краснпоавлівського НВК (директор Скарга Л.В.).

... Читати далі »
Переглядів: 318 | Додав: Fresh | Дата: 19.02.2014

    19.02.2014 року о 9.00 год.відповідно до плану районних спортивно-масових заходів на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбулись фінальні змагання малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, в яких взяли участь 6 навчальних закладів. За підсумками змагань 3 місце посіла Перемозька ЗОШ, 2 місце - Орільський навчально-виховний комплекс, 1 місце – Орільська ЗОШ.  З чим ми їх і вітаємо!
Переглядів: 305 | Додав: Fresh | Дата: 19.02.2014

   Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» з 4 березня по 30 листопада 2013 року у межах проекту «Школа молодого журналіста» проводився Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт «Майбутнє моє і моєї країни». Учні Надеждівського НВК Жмур Діана та Кравченко Світлана стали лауреатами, а Кучук Аліна – дипломантом цього конкурсу. Тож за проявлені ентузіазм і неординарний підхід у творчих змаганнях Аліна нещодавно була нагороджена значком «Я майбутній журналіст Укрінформу», кульковою ручкою, календариком, вітальною листівкою, блокнотом і чашкою з логотипами найвагомішої журналістської спільноти. Так тримати, юні служителі пера!
Переглядів: 290 | Додав: kravchuk | Дата: 19.02.2014

      У жовтні 2013 року учні 5-9-их класів Єлизаветівського НВК брали участь у національному проекті "Відкритий світ", мріючи, щоб наша школа стала високотехнологічною.
      Вітаємо всіх із включенням до  Національного  проекту  "Відкритий світ". Впевнені, що врешті решт буде забезпечено доступ кожної дитини до найкращих навчальних матеріалів і освітніх методик, що дозволить отримати якісну освіту і в маленькому селі, і у великому місті.
       Працюючи на перспективу, Національний центр аерокосмічної освіти молоді України (Київська філія), використовуючи одну із технологій створення віртуальної реальності, розробляє віртуальні засоби унаочнення. А саме,  інтерактивні 3D моделі-ілюстрації до задач та теорем стереометрії  (як колись були скляні). 3D моделі розміщуються в Інтернеті. Вони мають стати складовою частиною контенту проекту "Відкритий світ". Маємо надію, що напрацювання і зараз стануть в нагоді і вчителям, і учням (судячи з відгуків вчителів, які їх уже використовують) в підготовці до ЗНО з математики.
    У сфері освіти – зелене світло інноваціям!   

Переглядів: 278 | Додав: kravchuk | Дата: 17.02.2014

      Кохання – це чудове окрилююче почуття. Усяке сильне переживання відображається у почуттях, у красі слова, у справжніх вчинках. І це не дивно, адже саме кохання надає людині силу, окриляє. 14 лютого у всьому світі й  в Україні святкується  День закоханих – День Святого Валентина. У  Єлизаветівському НВК цей день пройшов надзвичайно цікаво. У рамках святкової програми «На крилах Любові…» усі бажаючі змогли привітати один одного валентинками за допомогою Пошти Амура, організованою шкільним самоврядуванням. Конкурс на найоригінальнішу валентинку дозволив усім учасникам проявити творчість, політ фантазії та креатив. Журі визнало найоригінальнішими валентиники 9-го, 6-го та 5-го класів. Переможцем визнано учнів 8-го класу.

       Як важко закохатися з першого погляду. І як легко у перші передвесняні дні подарувати своє серце, розтопити кригу чиїхось очей, знайти дружню посмішку чи симпатію. Для старшокласників було проведено розважальну програму «Кохання з першого погляду». «Знайомство. Як ми знаємо один одного?», "Ти без мене – не ти, я без тебе – не я!”. Суть цих конкурсів полягала у тому, що учасники повинні були відповісти на запитання і об’єднати імена в пари, відомі своєю Любов’ю всьому світові (література, кіно, театр), «Супер-гра» (учасники обігравали ситуації, які вимагали знання правил етикету, чоловічої психології та, звичайно ж, жіночої логіки).

       І ось ідеальна пара зробила фінальний вистріл.  За сердечками ховався суперприз – величезний торт у вигляді серця.

       Журі оголосило підсумки: були визначені переможці у номінаціях   "Найвеселіша пара”, "Найартистичніша пара”, "Пара глядацьких с ... Читати далі »
Переглядів: 309 | Додав: kravchuk | Дата: 17.02.2014

       15 лютого 2014 року у приміщенні Харківської гуманітарно-педагогічної академії було людно. З'їхалися з усієї області переможці обласного етапу двох престижних конкурсів: XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика та IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені
Т. Шевченка.
        Нагороджував кращих Президент Ліги меценатів поет В. Бойко. З його рук діти отримали дипломи та україномовні книги.
       Наш район представляли:
- Юрій Жмур, учень 6 класу Надеждівського НВК - ІІ місце;
- Пустовойт Галина, учениця 10 класу Шатівського НВК - ІІІ місце;
- Назаренко Оксана, учениця 9 класу Краснопавлівського БПЛ - ІІІ місце.
       Радість перемоги з учнями розділили іх наставники:
- Харибіна Н.М., учитель української мови та літератури Надеждівського НВК;
- Куліш З.В., учитель української мови та літератури Шатівського НВК;
- Чуйко Т. І., учитель української мови та літератури Краснопавлівського БПЛ.

Переглядів: 308 | Додав: kravchuk | Дата: 17.02.2014

  16 лютого 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інозмених мов взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли:
Гнєзідлова Олена, учениця 11 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Скрипка Анна, учениця 9 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Бородуліна Ірина, учениця 10 клау Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Лимаренко Лідія, учениця 10 класу Смирнівського НВК;
Жакун Наталія, учениця 11 класу Перемозької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Переглядів: 321 | Додав: kravchuk | Дата: 17.02.2014

        15 лютого 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли:
Гнєзідлова Олена, учениця 11 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Кульбачна Марина, учения
10 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Скрипка Анна, учениця 9 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Дегтяр Ірина, учниця 8 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.
Переглядів: 296 | Додав: kravchuk | Дата: 17.02.2014

      14 лютого 2014 року в приміщенні відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбувся науково-практичний семінар для вчителів, які викладають предмет «Інформатика» з теми «Забезпечення якості викладання інформатики в навчальних закладах Лозівського району в умовах реалізації нових Державних стандартів початкової та базової середньої освіти.» На якому були підведені перші підсумки вивчення предмету «Інформатика» в 5 класах за новими Державними програмами.
     Під час семінару досвідчені вчителі поділились досвідом роботи для покращення якості знань учнів з інформатики (Ярош Р.В., Скорик Н.А., Вержбицька О.В., Харибін К.А., Пікалова С.В., Бистрий Р.В., Товарищенко Ж.В.).
   В ході проведення семінару було розглянуто питання про використання в навчальному процесі зошитів для практичних робіт та проектної діяльності, навчально-методичної літератури, ліцензійного програмового забезпечення, ресурсів Інтернет для підвищення знань та вмінь учнів на уроках інформатики. Також були надані рекомендації щодо правильного і доречного вибору вчителями факультативів і курсів за вибором з інформатики з метою покращення знань та результатів олімпіад з інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій на наступний навчальний рік. Педагоги надали звіти про проведені заходи в навчальних закладах, присвячені Дню безпечного Інтернету. Під час практичної частини семінару педагогічні працівники навчались правильно розміщувати випуски шкільних електронних газет на шкільному сайті (Прокопенко П.Ю.).
Переглядів: 338 | Додав: Fresh | Дата: 14.02.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0