Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 134 135 136 137 138 ... 160 161 »

11 березня 2014 року в приміщенні Орільського НВК була проведена зустріч школярів Орільської ЗОШ та Орільського  НВК з фахівцем Лозівської податкової інспекції Барковою Л.А. ( організатори: Орільський Н ... Читати далі »

Переглядів: 307 | Додав: Fresh | Дата: 12.03.2014

   04.03.2014 у залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації була проведена інструктивна нарада для шкільних бібліатекарів. Присутні ознайомилися зі змістом Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах навчальних закладів, алгоритмом дій щодо забезпечення учнів підручниками. На порядку денному були нагальні питання очищення фондів від застарілої літератури, їх поповнень за рахунок акцій та позабюджетних коштів.
Переглядів: 277 | Додав: Fresh | Дата: 04.03.2014

З метою підвищення психологічної компетентності педагогічних працівників закладів освіти Лозівського району щодо попередження жорстокого поводження з дітьми, 28 лютого 2014 року Психологічною службою відділу освіти було проведено семінар-тренінг «Попередження жорстокого поводження з дітьми та протидія насильству в сім’ї» .

У ході проведення семінару-тренінгу учасники були ознайомлені із законодавчими актами в сфері попередження жорстокого поводження з дітьми та насилля, були розглянуті функції й завдання працівників освіти та фахівців із соціальної роботи щодо попередження жорстокого поводження з дітьми, відпрацьовано спільний алгоритм дій працівників освіти та фахівців із соціальної роботи у випадках виявлення факту жорстокого поводження з дитиною або загрозою його вчинення. Учасники тренінгу розглянули оцінку безпеки дитини як інструмент виявлення факту жорстокого поводження або насилля та відпрацювали практичні вміння та навички щодо попередження, виявлення та здійснення соціальної роботи з дітьми та їхніми сім’ями.

Переглядів: 370 | Додав: kravchuk | Дата: 03.03.2014

    27 лютого  2014 року в приміщенні відділу освіти Лозівської РДА був проведений практичний семінар для вчителів географії  з теми  «Підсумки ЗНО - 2013 і особливості підготовки до ЗНО – 2014 з географії» на якому  були надані  методичні рекомендації вчителям  навчальних закладів  Лозівського району щодо якісної підготовки учнів до ЗНО – 2014.

   В ході проведення ... Читати далі »

Переглядів: 322 | Додав: Fresh | Дата: 27.02.2014

   26.02.2014 у відділі освіти Лозівської РДА відбулась нарада для директорів навчальних закладів Лозівського району на якій були розглянуті такі питання:
1. Про виконання ст.35 Закону України "Про освіту".
2. Про особливості проведення атестації педагогічних працівників у 2013-2014.
3. Експлуатацію шкільних автобусів в осінньо-зимовий період у 2013-2014.
4. Про організацію харчування в загальноосвітниіх закладах Лозівського району

Переглядів: 275 | Додав: Fresh | Дата: 27.02.2014

   25.02.2014 відбулося засідання Школи молодого керівника для новопризначених керівників навчальних закладів Лозівського району.
    В ході засідання розглядалось питання  дотримання нормативних вимог при організації та проведенні атестації педагогічних працівників упродовж навчального року.

Переглядів: 269 | Додав: Fresh | Дата: 26.02.2014

    25.02.2014 року відповідно до плану районних спортивно-масових заходів на базі ЛФ ХАДТ ДЮСШ «Олімпія» м. Лозова відбулись фінальні змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, в яких взяли участь 4 заклади освіти. За підсумками змагань 3 місце посів Комсомольський НВК, 2 місце – Краснопавлівський багатопрофільний ліцей, 1 місце – Яковлівський НВК. З чим ми їх і вітаємо! ... Читати далі »
Переглядів: 299 | Додав: Fresh | Дата: 26.02.2014

 Шкільне життя на кожному кроці переконує педагогів у тому, що кращим буває виховання учнів тоді, коли батьки активно співпрацюють з школою.

 

Педагогічна співпраця вчителів і батьків – могутня виховна сила. У вирішенні актуальних проблем сучасної школи і сім’ї важливе значення надається батьківським зборам.

 

         У Кінненській ЗОШ співпраця батьків і педагогів вже набула ва ... Читати далі »

Переглядів: 361 | Додав: Fresh | Дата: 21.02.2014

З метою вшанування земляків, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, виховання патріотичних почуттів учнівської молоді, активізації роботи волонтерських об’єднань 21 лютого 2014 року у Катеринівці відбулася конференція Лозівської районної асоціації старшокласників «Стожари» . У конференції взяли участь: заступник начальника відділу освіти Лозівської РДА Музика В.М., методист з позашкільної освіти   районного навчально-методичного кабінету відділу освіти Лозівської РДА Туранська С.М., педагоги-організатори, вчителі історії, лідери учнівського врядування закладів освіти Лозівського району.

... Читати далі »
Переглядів: 296 | Додав: Fresh | Дата: 21.02.2014

        20.02.2014 в залі засідань відділу освіти Лозівської РДА відбувся семінар вчителів фізики та астрономії з теми "Впровадження ефективних методів і прийомів розв'язування фізичних задач як основа розвитку пізнавальних можливаостей учнів в умовах особистісно-орієнтованого навчання".
        Учитель Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чорна Світлана Павлівна представила власну систему роботи, яка відображає реалізацію методичної теми семінару.
        Вчитель Смирнівського НВК і директор цього навчального закладу Жданій Ольга Володимирівна поділилася досвідом використання алгоритмів розв'язування задач, починаючи з сьомого класу.
        Харибін Костянтин Анатолійович, вичтель Надеждівського НВК, у своєму виступі звернув увагу на синтез інноваційних і традиційних технологій, що дає ефект при роботі перш за все зі здібними, зацікавленими учнями.
        На семінарі також було проаналізовано підсумки Всукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії (І-ІІІ етапи).
        Корисним виявився обмін досвідом з питання підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.
Переглядів: 334 | Додав: kravchuk | Дата: 20.02.2014

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0