Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 132 133 134 135 136 137 138 »

  17 квітня 2013 року у залі засідань відділу освіти відбулося РМО вчителів української мови та літератури, у якому взяли участь філологи усіх навчальних закладів району.

   Мультимедійна презентація "Вивчаємо українську. Пошуки. Здобутки.Перспективи" виокремила фактори, які обумовлюють результати навчання мови та літератури, окреслила позитиви у діяльності педагогів, з'ясувала проблеми, спрямувала вчителів на внесення певних коректив у викладання.
   Чуйко Т.І., керівник РМО вчителів української мови та літератури, проконсультувала учасників методичного заходу щодо проведення у 2013 році державної підсумкової атестації з української мови у 9,11 класах.

   Переможці ІІ етапу ХХ обласної виставки педагогічних ідей та технологій, районного конкурсу на кращий літературний твір про Лозівщину "Мій рідний край - моя історія жива" презентували свої роботи.
   Присутні заслужено поцінували змодельований фокусною групою
сучасний за формою та змістом позакласний захід (година громадянської мужності "Народе мій, до тебе я ще верну). Його учасники (Середа І.В. - Смирні ... Читати далі »
Переглядів: 265 | Додав: Fresh | Дата: 17.04.2013

   16 квітня 2013 року у відділі освіти Лозівської РДА відбулась нарада для керівників ЗНЗ, на якій розглянуті наступні питання:
 - про нормативно-правові та науково-методичні засади організованого закінчення 2012/2013 навчального року та проведення державної підсумкової атестації;
 - про вимоги санітарного законодавства щодо організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах
 - про забезпечення виконання законодавства з охорони праці під час підготовки до літнього оздоровлення, проведення Всеукраїнської акції "За чисте довкілля", організації роботи по підготовці навчальних закладів до нового навчального року.

Переглядів: 248 | Додав: Fresh | Дата: 16.04.2013

    10.04.2013 відбувся вебінар для вчителів, який був присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів. Вчителі отримали інформацію про інноваційні ідеї використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках, а саме урізноманітнення навчальних матеріалів за допомогою Photosyth та Songsmith.
Переглядів: 196 | Додав: Fresh | Дата: 10.04.2013

   09 квітня 2013 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Лозівської районної державної адміністрації. Проатестовано 19 педагогічних працівників на:
 - відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "Спеціаліст вищої категорії" - 9 педагогів;
 - присвоєння  педагогічного звання "Старший вчитель" - 3 педагогічних працівника;
 - відповідність раніше присвоєного педагогічного  звання  "Старший вчитель" - 2, "Вчитель-методист" - 2 педагогічних працівника;
 - присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст ІІ категорії" - 6 вчителів;
Переглядів: 238 | Додав: Fresh | Дата: 09.04.2013

   04 березня 2013 року в районному будинку культури Лозівської районної державної адміністрації відбувся І районний (відбірковий) етап ХVІ обласного фестивалю юних виконавців "Весняні Дзвіночки”, який щорічно проводиться з метою залучення дітей до творчої діяльності, пропаганди здорового способу життя та профілактики правопорушень. У відбіроковому етапі взяло участь 19 закладів освіти району.

Журі оцінювало роботи за такими критеріями:

... Читати далі »

Переглядів: 314 | Додав: Fresh | Дата: 05.04.2013

   03 квітня 2013 року на базі Катеринівського ДНЗ проведено семінар – практикум для вихователів дошкільних груп Лозівського району з теми «Різні типи занять. Моделювання заняття до вибраного типу». Головна мета семінару -  виокремлення шляхів для своєчасного становлення і повноцінного розвитоку життєво компетентної творчої особистості з раннього дитинства через реалізацію нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, програми "Я у Світі" та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт" завдяки застосуванню в освітній роботі педагогічних інновацій сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікативних технологій.

Переглядів: 648 | Додав: Fresh | Дата: 05.04.2013

   02 квітня 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулась нарада завідуючих ДНЗ та заступників директорів з дошкільного підрозділу НВК, на якій були розглянуті питання:

про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу "Вихователь року" у 2013 році;
про аналіз участі педагогічних працівників дошкільної освіти Лозівського району  у ХХ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій;
"про розроблення програм для дошкільної освіти " відповідно до листа КВНЗ "ХАНО" від 20.03.2013 №408;
про інформаційно-методичне забезпечення навчально-виховного процесу. 
Переглядів: 466 | Додав: Fresh | Дата: 02.04.2013

   29 березня 2013 року проведено науково-практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми "Оцінювальна діяльність вчителя - вагома складова підвищення якості освіти". У заході взяли участь 24 особи. В ході семінару актуалізовано проблему оцінювальної діяльності вчителів, обгрунтовано можливість використання сучасних форм та методів оцінювання знань, умінь, навичок учнів, виокремлено методичні засади впровадження Критеріїв оцінювання рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ.  

   Педагоги отримали допомогу з питань формування власного підходу до виведення кожної оцінки як до особливої багатоаспектної проблеми. Присутні поділилися досвідом використання можливостей інтернету, відеоматеріалів, інтерактивної дошки та інших навчальних засобів у процесі оцінювання навченості школярів. За результатами проведення районного семінару його учасники отримали методичні рекомендації шодо удосконалення оцінювальної діяльності школярів.

Переглядів: 232 | Додав: Fresh | Дата: 29.03.2013

Відповідно до встановленої нормативно-правової бази з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів та планового проведення державної атестації з 04 по 18 лютого 2013 року проведено атестаційну експертизу організації функціонування Комсомольського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області.

За результатами атестаційної експертизи встановлено.

У дошкільному підрозділі Комсомольського навчально-виховного комплексу сформовано цілісний освітній простір для всебічного збалансованого та гармонійного розвитку дітей. Виховні заходи спрямовано на реалізацію основних напрямків Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті. У навчально-виховному процесі використовуються різноманітні форми організації дітей, багато уваги приділяється фізичному розвитку дітей, проводяться Дні здоров ... Читати далі »

Переглядів: 248 | Додав: Fresh | Дата: 29.03.2013

   27 березня 2013 року журі ІІ (районного) етапу конкурсу на кращий твір про Лозівський район «Мій рідний край – моя історія жива» підвело підсумки участі у ньому школярів Лозівщини.

  20 переможців І (шкільного) етапу із 15 навчальних закладів засвідчили свідому громадську позицію, свою причетність до роду, відповідальність за власну долю і долю краю, продемонстрували високий творчий потенціал на ІІ (заочному) етапі.

  Виокремилися особистості, які активно вивчають і  осмислюють історію рідного краю, напоєну мудрістю, працелюбністю, силою духу земляків, уміють нестандартно й розкуто мислити, бездоганно послуговуються рідним словом.  Вони і стали переможцями ІІ (районного) етапу.

У номінації «Проза»:

... Читати далі »

Переглядів: 247 | Додав: Fresh | Дата: 29.03.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0