Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 130 131 132 133 134 ... 145 146 »
        31 жовтня 2013 року відбулась ІІ частина І етапу І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014", в ході якого конкурсанти показували вміння складати аналіз відеозапису уроку.
"Учитель року" -  це не тільки перевірка фахових знань, здібностей, а й випробування життєвої витримки і наполегливості.
Тож бажаємо учасникам подальших успіхів, невичерпної енергії під час наступних етапів конкурсу.
Переглядів: 204 | Додав: kravchuk | Дата: 31.10.2013

29 жовтня 2013 у залі засідань відділу освіти відбулася інструктивно-методична нарада для шкільних бібліотекарів.
 Питання обговорювалися нагальні: підсумки перерозподілу підручників між навчальними закладами району та використання у навчальному процесі грифованої літератури.
 Учасники зібрання були одностайні у думці: лише оперативна діяльність бібліотекарів, узгодженість дій батьків та вчителів забезпачить успіх справи. А ще рекомендовано було бібліотекарям використовувати для  поповнення фондів альтернативні джерела: акції «Передай бібліотеці підручник», «Передай книгу товаришу», «Випускник – шкільній бібліотеці». Стануть у пригоді школярам і матеріали &n ... Читати далі »
Переглядів: 220 | Додав: Fresh | Дата: 29.10.2013


Увага! Конкурс!

З 18.11.2013 по 26.11.2013

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «ВІДКРИТИЙ СВІТ»

В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ІІ ЕТАПУ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

«2000 ШКІЛ»

... Читати далі »

Переглядів: 251 | Додав: kravchuk | Дата: 28.10.2013

26 жовтня в приміщенні комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд клубу веселих та кмітливих серед учнівської молоді. Цього року його гаслом стало «Всі професії важливі, всі професії потрібні». Старшокласники ретельно готувались до цього заходу: добирали жарт, естрадні номери, складали сценарії. Все це разом дало можливість ліцеїстам вийти на півфінал конкурсу. З чим ми їх і вітаємо

Переглядів: 231 | Додав: kravchuk | Дата: 28.10.2013

   28 жовтня 2013 року розпочалися творчі змагання учителів району  - учасників І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014".

   Свою майстерність і право представляти освіту Лозівського району на обласному етапі конкурсу доводитимуть 11 вчителів із 10 загальноосвітніх закладів.

   Організатори районного конкурсу "Учитель року" переконані: такий огляд професійної майстерності принесе його учасникам неабияку користь. Адже педагоги мають змогу сповна розкрити власні таланти.

Переглядів: 233 | Додав: Fresh | Дата: 28.10.2013

   25 жовтня 2013 року у відділі освіти Лозівської РДА відбулась нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи, на якій були розглянуті наступні питання:
- про підготовку до проведення пробного ЗНО-2014;
- про аналіз результатів ЗНО-2013 за підсумками моніторингових досліджень;
- про підготовку і проведення ІІ(районного) етапу Всекураїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів;
- про можливості школи І ступеню щодо розвитку обдарованості молодших школярів;
- про виконання закону України "Про позашкільну освіту"

Переглядів: 213 | Додав: kravchuk | Дата: 25.10.2013

   24 жовтня 2013 року відбулася   нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів та заступників директорів з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів НВК району. На нараді було розглянуто питання щодо організації навчально-виховного процесу в дошкільних закладах району, стану організації та виконання норм харчування в ДНЗ, дотримання санітарно-гігієнічних норм та температурного режиму, якості перспективного та річного планування роботи, ведення ділової документації.

    Також  було проведено аналіз стану  забезпечення дошкільних закладів  комп’ютерами, підк ... Читати далі »
Переглядів: 200 | Додав: Fresh | Дата: 25.10.2013

   24 жовтня на базі Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено конференцію Лозівської районної асоціації старшокласників «Стожари» за темою: «Основні напрямки роботи лідерів учнівського самоврядування Лозівського району» та обговорення проекту «Правильний вибір професії – успішне життя», в якій взяли участь голова Павлівської сільської ради Долгополов В.Т., директор районного навчально-виробничого комбінату – Власенко Н.В. та представники учнівського врядування закладів освіти Лозівського району. В рамках конференції відбулись презентації шкільних рад старшокласників з питань профорієнтації, захисту прав дитини у роботі органів учнівського самоврядування. ... Читати далі »
Переглядів: 273 | Додав: Fresh | Дата: 24.10.2013

          22 жовтня 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів на якій були розглянені питання:
- про роботу відділу освіти райдержадміністрації, навчальних закладів району з обміну інформацією електронними засобами зв'язку;
- про стан роботи сайтів навчальних закладів;
про результати вступу випускників загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості до вищих навчальних закладів за цільовим направленням;
- про підготовку до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання;
- про аналіз результатів ЗНО 2013 за підсумками проведених моніторингових досліджень.

Переглядів: 210 | Додав: kravchuk | Дата: 22.10.2013

   18 жовтня в приміщенні відділу освіти Лозівської РДА відбувся  семінар для вчителів інформатики з теми: «Робота вчителя з обдарованими учнями під час підготовки до олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.» В ході роботи  вчителі опрацювали методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнської  учнівської олімпіади з інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій, отримали практичні навички розв`язування задач з програмування.

... Читати далі »
Переглядів: 238 | Додав: Fresh | Дата: 18.10.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0