Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 127 128 129 130 131 ... 145 146 »
        6 грудня 2013 року в РБДЮТ відбувся заключний тур І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, в якому взяли участь 26 старшокласників ЗНЗ Лозівського району.
Свої наукові праці учні представили на 7 відділеннях та 18 секціях.
Члени журі відзначили підвищення рівня організації і технічного забезпечення конкурсу, високий рівень наукових робіт учнів Краснопавлівського НВК, Краснопавлівського ліцею, Садовської ЗОШ,Катеринівської ЗОШ Шатівського НВК та Тихопільськогї ЗОШ.

Переглядів: 227 | Додав: kravchuk | Дата: 09.12.2013

        7 та 8 грудня 2013 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови та хімії, в якому взяли участь школярі ЗНЗ Лозівського району.
Переглядів: 278 | Додав: kravchuk | Дата: 09.12.2013

         3 і 4 грудня 2013 року на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся другий тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. В написанні контрольних робіт на 7 відділеннях взяли участь 26 учнів із 17 загальноосвітніх навчальних закладів району.
Найчисельнішими були відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства і історії.

Переглядів: 206 | Додав: kravchuk | Дата: 04.12.2013

Підсумки олімпіади «Школи олімпійського резерву»

Відповідно до наказу відділу освіти від 09.10.2013. № 316 «Про проведення районної олімпіади серед учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році» відділом освіти була проведена олімпіада серед учнів початкових класів, вихованців «Школи олімпійського резерву». В олімпіаді прийняли участь 61 учень із 21 навчального закладу Лозівського району.

Переможцями олімпіади з української мови стали:

Божко Інна, учениця 4 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Реуцька Владислава, учениця 4 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею;

Іваник Марія, учениця 4 класу Царедарівського НВК.

Переможцями олімпіади з математики стали:

Дігтяр Вероніка, учениця 4 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею;

Дуда Вікторія, учениця 4 класу Перемозької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Шульга Артем, учень 3 класу Тихопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможціми олімпіади з природознавства стали:

Юркін Данило, учень 4 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею;

Циганенко Сергій, учень 4 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Андрющенко Діана, учениця 4 класу Краснопавлівського НВК.

... Читати далі »

Переглядів: 282 | Додав: kravchuk | Дата: 02.12.2013

   Видавництво педагогічної преси та літератури "Шкільний світ" ще у грудні минулого року оголосило Всеукраїнський конкурс "Директор ХХІ століття - 2013", основними завданнями якого є виявлення найбільш успішних директорів ЗНЗ, поширення досвіду ефективного управління та формування банку даних кращих директорів ЗНЗ країни.
   Переможцем даного конкурсу в номінації "Управління якістю освіти" стала Євсюченко Л.В., директор Шатівського НВК.

   Її конкурсна робота "Модернізація якості освіти як умова самореалізації вчителя та учня" була визначена кращою, та буде опублікована на шпальтах журналу "Директор школи. Шкільний світ"

   Сьогодні, 29 листопада, у межах семінару Асоціації "ВГУ" В Київському міському будинку вчителя, нашого педагога почесно вшановано.
Переглядів: 233 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2013

                                                                                        26 листопада 2013 року у відділі освіти Лозівської РДА відбувся інструктивно-методичний семінар для новопризначених керівників загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, які мають стаж адміністративної роботи від 0 до 3 років з теми "Організаційно-методичні вказівки щодо ведення ділової документації в навчальних закладах".
Всі учасники семінару отримали методичну та практичну допомогу у оформленні шкільної документації у відповідності до вимог Типової інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 28.08.2013 №1239

Переглядів: 203 | Додав: kravchuk | Дата: 26.11.2013

   21 листопада 2013 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся семінар-нарада для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів освіти з теми: «Попередження насильства в сім’ї» з залученням фахівців служби у справах дітей, центру соціальних служби для сім’ї, дітей та молоді Лозівської райдержадміністрації та представника сектору кримінальної міліції у справах дітей Лозівського МВ ГУМВС України в Харківській області. В ході засідання було проаналізовано стан жорстокого поводження з дітьми в Лозівському районі, розроблено профілактичні та соціальні заходи щодо попередження насилля в сім’ї та надано рекомендації педагогічним колективам щодо дій у разі виявлення фактів жорстокого поводження з дітьми.

... Читати далі »
Переглядів: 299 | Додав: Fresh | Дата: 22.11.2013

16 листопада 2013 року у приміщенні Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ районний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3 та 4 класів, який має на меті утвердження статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

За результатами конкурсу призові місця розподілилися наступним чином:
серед учнів 3 класів:

І місце - Баброцяк Стефанія Вячеславівна
, учениця Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської райдержадміністрації Харківської області, вчитель Умріхіна Майя Леонідівна. ... Читати далі »
Переглядів: 329 | Додав: kravchuk | Дата: 21.11.2013

        20.11.2013 у районному відділі освіти проведено робочу нараду з питання відкриття другої групи у Царедарівському НВК. В нараді взяв участь Царедарівський сільський голова Логвиненко М.І.
Переглядів: 233 | Додав: kravchuk | Дата: 20.11.2013

         У рамках підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Т. Шевченка та з метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря талановиті учні 5-11 класів навчальних закладів Лозівського району взяли участь у IV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.
Засвідчили свою повагу до мови, традицій українського народу, вшанували постать Т. Шевченка і взяли участь у І (шкільному) етапі  574 школяра з 24 навчальних закладів району.
Переможці І етапу (115 учнів) представляли свої заклади на ІІ (районному) етапі.
Журі, ознайомившись із роботами конкурсантів, визнало крищих. Школярі із Краснопавлівського багатопрофільного ліцею посіли І місце, Надеждівський НВК -ІІ місце, Смирнівський НВК - ІІІ місце.
7 учнівських робіт направлено для участі у ІІІ (обласному) етапі.
Переглядів: 217 | Додав: kravchuk | Дата: 20.11.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0