Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 126 127 128 129 130 ... 140 141 »

26 жовтня в приміщенні комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд клубу веселих та кмітливих серед учнівської молоді. Цього року його гаслом стало «Всі професії важливі, всі професії потрібні». Старшокласники ретельно готувались до цього заходу: добирали жарт, естрадні номери, складали сценарії. Все це разом дало можливість ліцеїстам вийти на півфінал конкурсу. З чим ми їх і вітаємо

Переглядів: 223 | Додав: kravchuk | Дата: 28.10.2013

   28 жовтня 2013 року розпочалися творчі змагання учителів району  - учасників І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2014".

   Свою майстерність і право представляти освіту Лозівського району на обласному етапі конкурсу доводитимуть 11 вчителів із 10 загальноосвітніх закладів.

   Організатори районного конкурсу "Учитель року" переконані: такий огляд професійної майстерності принесе його учасникам неабияку користь. Адже педагоги мають змогу сповна розкрити власні таланти.

Переглядів: 219 | Додав: Fresh | Дата: 28.10.2013

   25 жовтня 2013 року у відділі освіти Лозівської РДА відбулась нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи, на якій були розглянуті наступні питання:
- про підготовку до проведення пробного ЗНО-2014;
- про аналіз результатів ЗНО-2013 за підсумками моніторингових досліджень;
- про підготовку і проведення ІІ(районного) етапу Всекураїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів;
- про можливості школи І ступеню щодо розвитку обдарованості молодших школярів;
- про виконання закону України "Про позашкільну освіту"

Переглядів: 198 | Додав: kravchuk | Дата: 25.10.2013

   24 жовтня 2013 року відбулася   нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів та заступників директорів з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів НВК району. На нараді було розглянуто питання щодо організації навчально-виховного процесу в дошкільних закладах району, стану організації та виконання норм харчування в ДНЗ, дотримання санітарно-гігієнічних норм та температурного режиму, якості перспективного та річного планування роботи, ведення ділової документації.

    Також  було проведено аналіз стану  забезпечення дошкільних закладів  комп’ютерами, підк ... Читати далі »
Переглядів: 187 | Додав: Fresh | Дата: 25.10.2013

   24 жовтня на базі Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено конференцію Лозівської районної асоціації старшокласників «Стожари» за темою: «Основні напрямки роботи лідерів учнівського самоврядування Лозівського району» та обговорення проекту «Правильний вибір професії – успішне життя», в якій взяли участь голова Павлівської сільської ради Долгополов В.Т., директор районного навчально-виробничого комбінату – Власенко Н.В. та представники учнівського врядування закладів освіти Лозівського району. В рамках конференції відбулись презентації шкільних рад старшокласників з питань профорієнтації, захисту прав дитини у роботі органів учнівського самоврядування. ... Читати далі »
Переглядів: 261 | Додав: Fresh | Дата: 24.10.2013

          22 жовтня 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів на якій були розглянені питання:
- про роботу відділу освіти райдержадміністрації, навчальних закладів району з обміну інформацією електронними засобами зв'язку;
- про стан роботи сайтів навчальних закладів;
про результати вступу випускників загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості до вищих навчальних закладів за цільовим направленням;
- про підготовку до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання;
- про аналіз результатів ЗНО 2013 за підсумками проведених моніторингових досліджень.

Переглядів: 199 | Додав: kravchuk | Дата: 22.10.2013

   18 жовтня в приміщенні відділу освіти Лозівської РДА відбувся  семінар для вчителів інформатики з теми: «Робота вчителя з обдарованими учнями під час підготовки до олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.» В ході роботи  вчителі опрацювали методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнської  учнівської олімпіади з інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій, отримали практичні навички розв`язування задач з програмування.

... Читати далі »
Переглядів: 222 | Додав: Fresh | Дата: 18.10.2013

                                                                                          14 жовтня 2013 року в Районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар для вчителів та старшокласників "Методика написання науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України", який пройшов за участю викладачів ХНПУ ім. Г. Сковороди.
Після загальних настанов щодо діяльності Малої академії наук та особливостей написання і захисту робіт учасники семінару отримали індивідуальні консультації на таких відділеннях:
- Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
- Мовознавства
- Комп'ютерних наук
- Фізики та астрономії
Спілкування виявилось цікавим, плідним, корисним!
Переглядів: 184 | Додав: kravchuk | Дата: 14.10.2013

   Графік проведення методичних семінарів-тренінгів для вчителів предметників:
... Читати далі »
Переглядів: 411 | Додав: Fresh | Дата: 14.10.2013

   11 жовтня в районному будинку культури відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд клубу веселих та кмітливих. Заявлених  до участі були 8 учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. Спільним рішенням кваліфікованого журі переможцями визнано команди:

- «Катастрофа» (Краснопавлівський багато профільний ліцей) – І місце;

- «Екстрим» (Краснопавлівський НВК) – ІІ міс ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: Fresh | Дата: 11.10.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0