Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 123 124 125 126 »

   1 березня 2013 року у приміщенні відділу освіти був проведений семінар для вчителів математики з теми «Запровадження інноваційних технологій у навчальний процес як умова забезпечення якісної математичної освіти.» В ході проведення семінару учасники мали нагоду познайомитись  з педагогічними основами готовності педагогів до творчої інноваційної діяльності (Підгорна Н.В., вчитель математики Смирнівського НВК); новітніми педагогічними технологіями . Презентували  основні моменти  технології модульно – розвивальної системи навчання. ( Авраменко Д.В., вчитель математики Катеринівської ЗОШ І – ІІІ ступенів). Вчителі були ознайомлені з   дослідницьким проектом « Вивчення математичної статистики» (Голуб Л. Ф., вчитель математики Кінненскої ЗОШ І – ІІІ ступенів). Керівник РМО Будкіна ... Читати далі »

Переглядів: 256 | Додав: Fresh | Дата: 01.03.2013

  28 лютого 2013 року на базі комунального закладу «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний конкурс сучасної хореографії, з метою популяризації та розвитку сучасної хореографії. 

  У обласному конкурсі взяли участь вихованці танцювального гуртка будинку дитячої та юнацької творчості «Смішаріки» та «Джаз Денс». 

  Звичайно найбільше задоволення діти одержали від знайомства з головою журі метром хореографії Олексієм Литвиновим та чемпіонкою міжнародних змагань та чемпіонатів з бальних танців Марією Литвиновою. ... Читати далі »
Переглядів: 212 | Додав: Fresh | Дата: 01.03.2013

    27.02.2013  відбувся  вебінар для керівників навчальних закладів, який був  присвячений запровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально – виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.  Учасники вебінару отримали  інформацію про програмне забезпечення    « Хмарний сервіс Office 365 для управлінь освіти та навчальних закладів.» Педагоги  дізнались про переваги Office 365, правила безкоштовного його підключення  та отримання всіх й ... Читати далі »

Переглядів: 413 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2013

27 лютого 2013 року на базі Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області відбувся профорієнтаційний захід для 120 випускників загальноосвітніх навчальних закладів району за участю Майського Г.Ю., головного спеціаліста Департаменту науки і освіти Харківської обласної  державної адміністрації

... Читати далі »

Переглядів: 265 | Додав: Fresh | Дата: 28.02.2013

    26 лютого 2013 року у відділі освіти Лозівської районної державної адміністрації відбувся теоретичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів з теми "Якісна освіта учнів основної та старшої школи: перехід до роботи за новим Державним стандартом".
      В ході семінару розглянуто широке коло актуальних питань, пов'язаних з теоретичними та практичними аспектами  впровадження нового змісту Державного стандарту базової та повної загальної та середньої освіти.
      Учасників зібрання ознайомлено із змістом освітніх галузей та навчальними програмами для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що впроваджуватимуться з 1 вересня 2013 року.
   Керівники загальноосвітніх навчальних закладів району отримали рекомендації та пропозиції щодо підготовки вчителів, учнів та їх батьків до впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
Переглядів: 214 | Додав: Fresh | Дата: 26.02.2013

25 лютого у відділі освіти Лозівської районної державної адміністрації  відбувся семінар-нарада для керівників загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, де були розглянуті наступні питання:

·        про перехід до роботи за новим Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти;

... Читати далі »

Переглядів: 266 | Додав: Fresh | Дата: 25.02.2013

   20.02.2013 на базі ДЮСШ "Олімпія" було проведено фінальний етап першості з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. Місця розділилися таким чином:

I місце зайняв Краснопавлівський багатопрофільний ліцей
II місце посіла Катеринівська загальноосвітня школа
III місце отримав Орільський навчально-виховний комплекс
IV місце - Смирнівський навчально-виховний комплекс
Переглядів: 215 | Додав: Fresh | Дата: 24.02.2013

    21 лютого 2013 року в дошкільному підрозділі Краснопавлівського навчально-виховного комплексу відбувся семінар для працівників дошкільних навчальних закладів. Учасники  переглянули заняття гуртка "Я і енергія"   в старшій групі (вихователь Жмурко Л.О.). Головним персонажем усіх занять є лялька Енергійка, яка знайомить дітей з елементарними знаннями з основ енергозбереження.
Переглядів: 247 | Додав: Fresh | Дата: 21.02.2013

Звістка про перемогу школярів із Лозівського району у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який мав на меті виявити творчі здібності й обдарування, була приємною і очікуваною: Сироватка Інна, учениця 11 класу Садовської  загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів, та Кобиш Валерія, шестикласниця із Перемозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, посіли ІІ місце.

Журі обласного етапу підтвердило рішення районного: дівчата заслуговують визнання, бо створили доробки, високохудожні, позначені індивідуальним світобаченням, оригінальні за жанром, формою та назвою ... Читати далі »

Переглядів: 241 | Додав: Fresh | Дата: 19.02.2013

   16-17 лютого 2013 року  на базі обласної станції юних туристів відбулися змагання з туризму, в яких брали участь учні Лозівського району. Під час проведення зборів гуртківці мали змогу перевірити себе в туристичних змаганнях та відпрацювати навички використання туристичного спорядження. Іванов Данило, учень Царедарівського навчально-виховного комплексу (він же член туристського-краєзнавчого гуртка будинку дитячої та юнацької творчості) посів ІІІ місце в індивідуальних змаганнях з пішого туризму і отримав подяку обласної станції юних туристів. Вітаємо переможця! ... Читати далі »
Переглядів: 239 | Додав: Fresh | Дата: 18.02.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0