Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 123 124 125 126 127 ... 141 142 »

   12 грудня 2013 року завершився моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчальної діяльності учнів у початковій та основній школі у ЗНЗ Лозівського району. Упродовж місяця з 12 листопада до 12 грудня учні 5-х та 10 класів складали тести з основних предметів. Загалом у моніторингових дослідженнях прийняли участь 247 учнів 5-х та 189 учнів 10-х класів із 24 закладів району. 19 грудня була організована відправка пакетів з роботами учнів  від ЗНЗ кур’єрською поштою «Нова пошта» для перевірки та підведення підсумків моніторингу. Складено статистичну звітність за результатами тестування, а також забезпечено інформування батьків учнів 5-х, 10-х класів про результатів моніторингу. Учні ЗНЗ Лозівського району підтвердили рівень навчальних досягнень за попередній ступінь навчання.

... Читати далі »
Переглядів: 215 | Додав: Fresh | Дата: 20.12.2013

    19 грудня 2013 року у 24 загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися святкові заходи до Дня Святого Миколая. З нагоди свята наш Президент В.Ф. Янукович потурбувався, щоб кожна дитина з соціально незахищених категорій отримала подарунок. Всіх запрошених на свято діточок від імені губернатора Добкіна М.М. щиро привітали депутати районної ради та заступники голови Лозівської районної державної адміністрації, подарувавши дітям чудові інтелектуальні альбоми «Дива Слобожанщини».

   Цього дня привітання та солодкі подарунки від імені голови Лозівської районної державної адміністрації Б.К. Реви та голови Лозівської районної ради І.Є. Нестєрова отримали 708 дітей з соціально незахищених категорій.

... Читати далі »

Переглядів: 219 | Додав: Fresh | Дата: 19.12.2013

17 грудня 2013 року в залі засідань відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулась нарада з керівниками навчальних закладів Лозівського рйону на якій були розглянуті наступні питання:
- Про виконання Закону України "Про освіту", Закону України  "Про загальну середню освіту", інструкції з обліку дітей і пділітків шкільного віку;
- Про підготовку та проведення заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят у закладах Лозівського району;
- Про дотримання правил безпеки життєдіяльносіті, пожежної безпеки, недопущення надзвичайних ситуацій під час проведення новорічних та різдвяних свят;
- Про створення умов для доступності до навчальних закладів осіб з обмеженими можливостями;
- Про організацію та проведення підписки на періодичні видання на 2014 рік.
- Про електронну реєстрацію до дошкільних навчальних закладів;
- Про участь у Національному проекті  "Відкритий світ".

Переглядів: 186 | Додав: kravchuk | Дата: 17.12.2013

         14 грудня 2013 року на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, в якій взяли участь 21 учасник.
Переглядів: 207 | Додав: kravchuk | Дата: 16.12.2013

   11 грудня 2013 року відповідно до плану обласних та районних спортивно-масових заходів на базі Катериенівської загальноосвітньої школи, Орільського навчально-виховного комплексу та Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбулись зональні змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району, в яких взяли участь учні 24 закладів освіти району. За підсумками змагань до фіналу увійшли: Катеринівська, Орільська, Павлівська, Перемозька загальноосвітні навчальні заклади, Орільський, Комсомольський, Надеждівський, Краснопавлівський навчально-виховні комплекси. З чим ми їх і вітаємо!
Переглядів: 203 | Додав: Fresh | Дата: 11.12.2013

Із зернятка колос проросте…

6 грудня 2013 року у Будинку Рад м.Харкова відбулося вшанування переможців VІІ обласного конкурсу на кращий літературний твір імені О.С.Масельського . Серед нагороджених - дипломант у номінації «Учнівська молодь» Жмур Діана, учениця 9 класу Надеждівського навчально-виховного комплексу. ЇЇ робота «Па-де-де (Танок мого серця на розжареному вугіллі)» була визнана кращою серед творчих доробків молодих конкурсантів.

Заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко та заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін вручили Діані диплом переможця, квіти та цінний подарунок (мобільний телефон).

Підготувала ученицю вчитель української мови та літератури Надеждівського НВК Наталія Миколаївна Харибіна.

Так тримати, юний таланте, і нових звершень тобі на творчій ниві!

Переглядів: 331 | Додав: kravchuk | Дата: 09.12.2013

      6 грудня учні 2-6 класів  навчальних закладів  Лозівського району взяли участь у першому Всеукраїнському  етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»-2013. Виконували завдання конкурсу 281 учнів.

... Читати далі »
Переглядів: 240 | Додав: kravchuk | Дата: 09.12.2013

    6 грудня 2013 року на базі районного міжшкільного навчально-виробничого комбінату Лозівської районної ради Харківської області  був проведений ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, в якому взяли участь 19 учнів  загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району.

... Читати далі »
Переглядів: 247 | Додав: kravchuk | Дата: 09.12.2013

        6 грудня 2013 року в РБДЮТ відбувся заключний тур І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, в якому взяли участь 26 старшокласників ЗНЗ Лозівського району.
Свої наукові праці учні представили на 7 відділеннях та 18 секціях.
Члени журі відзначили підвищення рівня організації і технічного забезпечення конкурсу, високий рівень наукових робіт учнів Краснопавлівського НВК, Краснопавлівського ліцею, Садовської ЗОШ,Катеринівської ЗОШ Шатівського НВК та Тихопільськогї ЗОШ.

Переглядів: 218 | Додав: kravchuk | Дата: 09.12.2013

        7 та 8 грудня 2013 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови та хімії, в якому взяли участь школярі ЗНЗ Лозівського району.
Переглядів: 274 | Додав: kravchuk | Дата: 09.12.2013

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0