Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 121 122 123 124 125 ... 143 144 »
        29 січня 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли: 
 • Роговий Владислав Генадійович, учень 8 класу Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
 • Микитенко Тетяна Василівна, учениця 9 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею;
 • Халюта Ігор Олександрович, учень 10 класу Перемозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
 • Проскурін Микола Анатолійович, учень 11 класу Смирнівського навчально-виховного комплексу.
Переглядів: 189 | Додав: kravchuk | Дата: 29.01.2014

      Історії потрібні легенди. Відчайдушні подвиги і благородні приклади. Полум’яні промови, хоробрі герої і великі перемоги. Переможці забувають зрадників та боягузів, лицемірство та біль. Обман залишається обманом, а правда стає історією. Колись ми відійдемо у забуття, але наші слова і справи житимуть вічно у трилогії тисячоліть, яка у січні цього року, подарувала шанс кожному стати частиною легенди під назвою «Вічні слова України».

       І перш, ніж зробити впевнені кроки у великий фінал, хотілося б, щоб на цих сторінках вписалися імена художників, творців шедеврального третього сезону, наших спонсорів. Низький та доземний уклін, сердечне спасибі, побажання неземного щастя, вічного здоров’я, музичні подарунки, гучні овації на великому фіналі лунали генеральному спонсору проекту, депутату Харківської обласної ради – Богдану Костянтиновичу Реві. І, звичайно, нашим постійним спонсорам, керівникам місцевих підприємств: Більовцовій О. І. (ПСП «Царедарівське»), Вітренко  О. В. (ПП «АгроМаркет»), Скрипнику О. М. (Агро фірма «Хлібне»), Лазуренко О. І. (ТП «Лавка»), Поповичу Ю. М. (ТП «Світанок») та Лозівській районній громадській молодіжній організації «Молоді Регіони».  
        Нарешті! Трилогія тисячоліть повністю відкрила браму у легенду і дала кожному з нас можливість побачити та почути їх – сімку обраних Царедарівкою. Третій рік поспіль на сцену виходили ті, кому вдалося перетнути рубежі кастингу, витримати нелегкі випробування тренувального табору та заняття з професійними тренерами проекту. А фінал третьої історії подарував акторські баталії, дивовижні відкриття, вечір національної гордості, святковий концерт «Україна – це ми» та багато неочікуваних сюрпризів. Отож, це не просто «Х-фактор» чи «Голос країни» - це «Вічні слова України. Трилогія ти ... Читати далі »
Переглядів: 271 | Додав: kravchuk | Дата: 29.01.2014

       Міжнародний конкурс "Енергія і середовище" проводиться в рамках міжнародної освітньої програми  SPARE (міжнародний освітній проект для школярів з питань змін клімату та енергетики)  і всесвітньої декади ООН "Освіта для сталого розвитку" з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів.
        За рішенням компетентного журі з понад 200 учнівських робіт відібрано 28 кращих учнівських робіт для участі в фіналі очного етапу Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище", серед яких :
Пустовойт Галина, Тарасова Альбіна, учениці 9 класу Шатівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області, з роботою: "Дослідження "Економно-чи екологічно?". Керівник: Євсюченко Л.В., вчитель географії Шатівського навчально-виховного комплексу Лозівскої районної ради Харківської області.
      Фінал Національного туру конкурсу відбудеться 17-18 лютого 2014 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Переглядів: 327 | Додав: kravchuk | Дата: 29.01.2014

       28 січня 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли: 
 • Запрій Назар Андрійович, учень 8 класу Орільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
 • Лимаренко Лідія Сергіївна, учениця 10 класу Смирнівського навчально-виховного комплексу;
 • Нестеренко Євгеній Ігорович, учень 11 класу Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Переглядів: 178 | Додав: kravchuk | Дата: 28.01.2014

       25 січня 2014 року учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади.
До складу команди ввійшли: 
 • Кучик Неля  учениця 8 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ст;
 • Марченко Анастасія, учениця 9 класу Орільської ЗОШ І-ІІІ ст;
 • Новикова Катерина, учениця 10 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею;
 • Меденцева Надія, учениця 11 класу Надеждівського НВК.
Переглядів: 179 | Додав: kravchuk | Дата: 27.01.2014

    24 січня 2014 року у відділі освіти Лозівської районної державної адміністрації відбулася нарада завідуючих  дошкільними навчальними закладами та заступників директорів навчально-виховних комплексів  На нараді були розглянуті питання:

 • Про розвиток мережі дошкільних навчальних закладів району за підсумками аналізу статистичної звітності за 2013 рік  
 • Про підсумки роботи дошкільних навчальних закладів у 2013 році.
 • Про підсумки проведення новорічних та різдвяних свят.
 • Про підготовку до проведення І етапу фестивалю професійної майстерності «Вихователь-2014»
 • Про стан відвідува ... Читати далі »
Переглядів: 194 | Додав: Fresh | Дата: 24.01.2014

   24 січня 2014 року в приміщенні відділу освіти Лозівської РДА був проведений науково-практичний семінар для вчителів математики з теми  «Підсумки ЗНО - 2013 і особливості підготовки до ЗНО – 2014 з    математики» на якому  були надані  методичні рекомендації вчителям  навчальних закладів  Лозівського району щодо якісної підготовки учнів до ЗНО – 2014.

     В ході проведення семінару були розглянуті  питання організації та проведення ЗНО, вивчені  основні принципи та організаційні аспекти проведення  зовнішнього незалежного оцінювання, був зроблений аналіз підсумків проведення ЗНО в Харківській області та навчальних закладах Лозівського району. Вчителі ділились досвідом роботи  щодо підготовки  учнів до тес ... Читати далі »
Переглядів: 231 | Додав: Fresh | Дата: 24.01.2014

        23 січня 2014 року у залі засідань відділу освти проведено семінар-нараду для практичних психологів ЗНЗ на тему „Робота з гіперактивними дітьми”. Мета семінару - ознайомити практичних психологів ЗНЗ з основними закономірностями й умовами сприятливого психічного розвитку дітей з гіпердинамічним синдромом, підвищити компетентність практичних психологів щодо корекції гіперактивності дітей дошкільного та шкільного віку.
Про основні закономірності й умови розвитку гіперактивних дітей, психолого-педагогічні особливості гіперактивної дитини розповіли у своїх виступах методист Психологічної служби Суховій Світлана Петрівна та соціальний педагог ПС відділу освіти Котелевська Оксана Миколаївна. Учасникам було запропоновано методику проведення вправ для корекції гіпердинамічного синдрому у дітей.
        Чакубаш Вікторія Володимирівна, практичний психолог Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст,  продемонструвала учасникам сучасні методики проведення батьківських зборів з елементами тренінгу.  
        Усі учасники семінару зійшлися на тому, що в роботі з гіперактивною дитиною треба насамперед пам’ятати: постійні окрики, зауваження, погрози покарання не покращують поведінки гіперактивної дитини. Для них дуже важливий емоційний і фізичний контакт: дитину треба обійняти, приголубити, заспокоїти у важких ситуаціях – і неконтрольовані емоції та м’язове напруження почнуть спадати. Тільки внутрішньо прийнявши для себе ці знання, дорослі зможуть правильно поводитися з дитиною: НЕ підвищувати голос і НЕ сварити дитину, НЕ сюсюкати і НЕ потурати, НЕ поспішати самим і НЕ квапити дитину, НЕ нервувати і НЕ дратуватися, НЕ міняти домовленостей і планів тощо. При цьому в ... Читати далі »
Переглядів: 266 | Додав: kravchuk | Дата: 23.01.2014

      22 січня 2014 року в закладах освіти Лозівського району було відзначено державне свято - День Соборності та Свободи України.
       Відповідно до запланованих заходів (урочисті лінійки, години спілкування, тематичні виставки тощо) в загальноосвітніх навчальних закладах Лозівського району за участю органів місцевого самоврядування  було проведено покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка та пам'ятних знаків. На будівлях навчальних закладів було встановлено Державні Прапори України.
Переглядів: 191 | Додав: kravchuk | Дата: 22.01.2014

       22 січня 2014 року на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею та Катеринівської ЗОШ відбулася зустріч учнів 10-11 класів ліцею та Краснопавлівського навчально-виховного комплексу та Катеринівської ЗОШ з Толстовою Анною Вадимівною, старшим викладачем кафедри «Економіка, організація і управління підприємствами» Української державної академії залізничного транспорту, яка провела цікаву профорієнтаційну бесіду, розповіла про спеціальність «Економіка підприємств », що на наш час є конкурентоспроможною на ринку праці.
Переглядів: 190 | Додав: kravchuk | Дата: 22.01.2014

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0