Головна » 2015 » Вересень » 21 » 21 вересня - Міжнародний день миру
10:25
21 вересня - Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначається з 1968 року. Проголосив його Папа римський Павло VI. Можливо, саме тому, що свято було «створене» священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач, і ти отри­маєш мир».

Останнім часом з'явилася певною мірою нова традиція святкування Міжнародного дня миру. Генеральна Асамблея постановила щорічно святкувати цей день 21 вересня як «день глобального припинення вогню й ненасильства». У зв'язку із цим було закликано всі країни та всіх людей припинити військові дії на цілу добу. Що дав цей захід? Цілих двадцять чотири години безпечної перерви отримали ті люди, які надають життєво необхідну швидку допомогу тим, хто її потребує. Протягом цього періоду посередники отримали можливість для того, щоб дійти згоди, заключити перемир'я. А найголовніше — це шанс для тих, хто бере безпосередню участь у збройних (і не тільки) конфліктах, щоб вони могли ще раз замислитися про доцільність продовження насильства.   

 Згідно з планом роботи  на 2015 рік,наказу управління освіти, молоді та спорту   Лозівської районної державної адміністрації від 15.09.2015  № 235 "Про проведення районної акції з нагоди Міжнародного дня миру у  закладах освіти  Лозівського району"  та  з метою забезпечення системної роботи у питаннях пов’язаних із національно- патріотичним вихованням дітей та молоді, з 15 вересня   по 21 вересня  2015 року у закладах освіти Лозівського району   проведено  акцію  з нагоди Міжнародного дня миру. Школярі взяли активну участь у конкурсах малюнків, стіннівок, тематичних бесідах. Для учнів 1-11 класів були проведені тематичні уроки з теми: «Мир на планеті - щастя всім дітям».

Учні  району надіслали свої роботи до Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної адміністрації на виставку творчих робіт , де і  буде визначено переможців. У подальшому всі роботи будуть передані бійцям української армії,які знаходяться в зоні АТО.

Переглядів: 235 | Додав: Fresh
КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів