Головна » 2019 » Листопад » 29

28 листопада 2019 року відбулася нарада керівників закладів освіти району На виконання листа Лозівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області від 20.11.2019 № 33.0/33.2-057/1265-1, 28 листопада 2019 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лоівської РДА було проведено семінар з питань «Створення умов для безпечного харчування дітей в закладах освіти Лозівського району» для персоналу підпорядкованих закладів освіти, який задіяний в організації харчування дітей і постачальників, які здійснюють постачання продовольчої сировини в заклади. Для участі у семінарі були запрошені фахівці Лозівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області для ознайомення з заходами щодо контролю факторів безпечності харчових продуктів.

Переглядів: 91 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2019

Загально відомо, що майбутнє людини залежить від докладених нею зусиль ще в юному віці. Звичайно, школярі до успіху йдуть кожен своїм шляхом. Проте завжди є те, що об’єднує…

Для дев’яти школярів трьох закладів загальної середньої освіти Лозівського району об’єднуючим началом стала участь у дослідницькій роботі. 27 листопада 2019 року проведено контрольну роботу, яка дала змогуучням-членам Малої академії наук з’ясувати рівень навчальних досягнень із базових дисциплін. Учні продемонстрували знання, дослідницькі уміння, які стануть підґрунтям їхнього майбутнього успіху.

Переглядів: 71 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2019

Дитина за своєю природою — дослідник, експериментатор. Вона намагається пізнати цей світ у всьому його розмаїтті. Щоб задовольнити природну потребу малюка в пізнанні сучасного світу, творчі і креативні педагоги використовують у своїй роботі інноваційні та розвивальні технології. На універсальних освітніх технологіях, які сприяють розвитку в дітей математичних знань і вмінь, зокрема, блоках Дьєнеша та паличках Кьюізенера, детально зупинилася під час круглого столу для батьків вихованців старшої групи Краснопавлівського ЗДО, досвідчений вихователь, "вихователь-методист", Лугова Людмила Яківна.

Переглядів: 80 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2019

Організація активного відпочинку дошкільнят з фізичним навантаженням передбачає створення умов для їхнього фізичного розвитку в невимушеній ігровій діяльності, закріплення вмінь і навичок, набутих у повсякденні та на заняттях. Одним з ефективних шляхів реалізації цього завдання є проведення спортивних розваг та свят.

Саме такою емоційною та спрямованою на збереження здоров'я дітей і стала розвага, що була проведена в межах Дня Здоров'я в Краснопавлівському ЗДО 28 листопада з дітьми середніх груп.

Переглядів: 428 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2019

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0