Головна » 2019 » Жовтень » 02

02.10. 2019 року відбувся І (районний) етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя (О.Довженко)». У ньому взяли участь учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти району.

Емоційно-схвильовано звучав виступ Алфімової Лялі, учениці 11 класу КЗ «Краснопавлівський ліцей». Особливо зворушливі для промови слова знайшли Циганенко Сергій, учень 10 класу Орільського ліцею, та Іванова Лідія, учениця 10 класу Надеждівського навчально-виховного комплексу. Бо тема ж торкається душі кожного учня! А значить і вчителя! А вони, консультанти учасників, знані у районі та області: Кобиш Т.Л. (КЗ «Краснопавлівський ліцей»), Харибіна Н.М. (Надеждівський НВК), Бершак І.С. (Орільський ліцей).

Уперше для учасників проведено полілог за певною життєвою ситуацією. Безперечно, стали в пригоді знання, отримані на уроках із теми «Ораторське мистецтво».

Переможцем І (районного) етапу визначено Алфімову Лялю, одинадцятикласницю КЗ «Краснопавлівський ліцей». Вона і представлятиме район на ІІ етапі фестивалю.< ... Читати далі »

Переглядів: 67 | Додав: Fresh | Дата: 02.10.2019

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів