Головна » 2019 » Вересень » 02

Перший урок – важлива подія для учнівського та учительського загалу. Бо це ж урок ціннісно орієнтований! Це добре розуміє освітянська спільнота нашого району. Тому при його проведенні вчителями Краснопавлівського та Орільського ліцеїв, Надеждівського НВК вдалося уникнути формалізму та заорганізованості. По-перше, теми були близькі та зрозумілі як для учнів так і для вчителів (про гідність, справедливість, чесність, патріотизм, лідерство, відповідальність і так далі). По-друге, у межах академічної свободи педагогічні працівники самі вибирали тему.

Зрозуміло, що формування ціннісних орієнтирів, проводитиметься протягом усього навчального року, бо закладені у дитинстві вони слугують базою для щасливого особистого життя та успішної взаємодії людини з суспільством.

Переглядів: 71 | Додав: Fresh | Дата: 02.09.2019

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у закладах дошкільної освіти . Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка. Країна Знань КЗ «Краснопавлівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Оленка» Лозівської районної ради Харківської області» знову гостинно відкрила свої двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, веселими дитячими посмішками. Усі радо вітали один одного з початком нового навчального року

День Знань –це важлива подія для вихованців та працівників ЗДО. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

Отже усіх вітаємо з новим навчальним роком.

Переглядів: 77 | Додав: Fresh | Дата: 02.09.2019

2 вересня відбулося свято Першого дзвоника в закладах загальної середньої освіти Лозівського районуТрадиційно на шкільних подвір’ях у цей день -школярі, вчителі, батьки, представники влади. Панує атмосфера святковості, небуденності: квіти, метушня, національні кольори, гасла та музика національно-патріотичного спрямування. З привітаннями та настановами до учнів звернулися: Керопов Ашот Оганесович, голова Лозівської районної державної адміністрації, Петренко Юрій Іванович, перший заступник голови Лозівської РДА, Харченко Валентина Володимирівна, заступник голови Лозівської РДА, начальник управління освіти, молод ... Читати далі »

Переглядів: 93 | Додав: Fresh | Дата: 02.09.2019

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0