Головна » 2019 » Серпень » 30

Напередодні нового 2019/2020 навчального року педагогічний загал Лозівського району взяв участь у серпневій педагогічній конференції, мета якої – визначити пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі в умовах децентралізації, окреслити шляхи їх реалізації, скерувати педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості на засадах європейських вимірів якості освіти.

У пролонгованій доповіді начальник управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації зазначила:«Беззаперечно, що рік 2018-й був особливим: роком змін, покликаних на реалізацію державної політики в частині освітньої реформи на теренах Лозівського району, що стало пріоритетом у діяльності місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування».

Наскрізною лінією урочистого зібрання пролунав меседж «Доступність та якість – це два ключові орієнтири, яких має досягти Лозівщина в рамках започаткованої Урядом реформи освіти». Рушієм масштабних змін освітньої реформи є учитель через ... Читати далі »

Переглядів: 89 | Додав: Fresh | Дата: 30.08.2019

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0