Головна » 2019 » Червень » 14

 

 Ось і настав день для прощання та підведення підсумків. Діти згадали кумедні та найцікавіші моменти у таборі. Гарних спогадів було чимало. Це ігри та пісні, екскурсії та інсценізація.

Літні пришкільні табори створено з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів, відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Кожен день у таборах був насиченим. Особливу увагу приділяли заходам національно-патріотичного спрямування. Табори розпочинали свою роботу й закінчували організаційними лінійками. Вихователі проводили свої заняття у цікавій формі та із використанням інноваційних технологій.

Для організації дозвілля дітей використовувалися різноманітні ігри, ребуси, кросворди, інтелектуальні ігри.

Педагогічний досвід вихователів т ... Читати далі »

Переглядів: 115 | Додав: Fresh | Дата: 14.06.2019

Лист МОНУ від 10.06.2019 № 1/9-365 «Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році».

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовоюhttps://goo.gl/Zgfw1C;

... Читати далі »

Переглядів: 196 | Додав: Fresh | Дата: 14.06.2019

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0