Головна » 2019 » Квітень » 25

24 квітня 2019 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти відбулося спільне засідання оргкомітету та журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році, на якому було підбито підсумки обласного етапу та визначено переможців конкурсу.       На підставі рішень фахового  журі за результатами трьох етапів змагання у ІІ (обласному) турі конкурсу  у номінації «Вихователь дітей різновікової групи» лауреатом конкурсу визнано  Бабич Ірину Петрівну, вихователя Яковлівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради, яка посіла ІІІ призове місце.

Щира у спілкуванні з дітьми та їх батьками, енергійна й ініціативна, оптимістично налаштована, відкрита новому, вона достойно презентувала себе на всіх етапах фахового конкурсу.

Переглядів: 140 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2019

Відповідно до ст.11 Закону України «Про дошкільну освіту» заклад дошкільної освіти створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей,  умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання. З метою надання консультаційно-методичної допомоги та координації роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з питань вивчення цивільного захисту і безпеки життєдіяльності, організації та проведення заходів з практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуація

24 квітня  2019 року на базі  КЗ «Краснопавлівський  дошкільний  навчальний заклад  (ясла-садок) «Оленка» в рамках Тижня безпеки дитини відбувся показовий день Цивільного захисту для посадових осіб ЦЗ закладів дошкільної освіти з теми: «Дотримання основ безпеки в надзвичайних ситуаціях та перша допомога при ушкодженнях».

З метою надання практичної допомоги     закладам дошкільної освіти з питань цивільного захисту т ... Читати далі »

Переглядів: 165 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2019

Фінал Першості з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ради.
24 квітня 2019 року у спортивній залі Лозівського міського Палацу культури пройшли фінальні ігри Першості з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ради.
Участь у ньому взяли команди КЗ "Катеринівський ліцей" (вчитель Іван Цяцька), КЗ "Полтавський ліцей"(вчитель Тараненко С.В), Орільський ліцей(вчитель Олександр Марков), Краснопавлівський ліцей (вчитель Микола Теличко), які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.
Ігри завершилися з такими результатами:
1. Краснопавлівський ліцей -КЗ "Полтавський ліцей" 2:0
2. Орільський ліцей – КЗ "Катеринівський ліцей 2:0
гра за 3 місце КЗ "Катеринівський ліцей" - КЗ "Полтавський ліцей"0:3
фінал Краснопавлівський ліцей -Орільський ліцей 3:0
... Читати далі »

Переглядів: 127 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2019

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0