Головна » 2019 » Квітень » 18

18  квітня 2019 року на базі Садовського ліцею відбувся практичний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти Лозівського району "Цивільний захист у закладах загальної середньої освіти. Організація і методика проведення Дня Цивільного захисту в ЗЗСО. Тема: «Штормове попередження, як наслідок – пожежа».

 Серед завдань семінару - вдосконалення системи компетенцій керівника закладу освіти з питань організації Цивільного захисту, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, проведення просвітницької та профілактичної роботи у сфері цивільного захисту.

Як результат - керівники ЗЗСО підвищили рівень управлінської компетентності, щодо створення ефективної, рішуче діючої команди фахівців під час виникнення надзвичайних ситуацій у закладах освіти, визначили можливості в наданні всебічної допомоги, яка в сукупності спрямована на успішну реалізацію заходів цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти.

Переглядів: 123 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2019

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації від 22.03.2019 №142 «Про проведення І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році» відбувся І (районний) тур Конкурсу. Учасниками цьогорічного конкурсу стали 6 педагогів, які змагалися за звання кращого вихователя 2019 року у номінаціях:   «Вихователь-новатор» та «Вихователь дітей різновікової групи».   Переможцями І (районного) туру Конкурсу стали: у номінації «Вихователь-новатор» - Щоголєва  Наталія Сергіївна, вихователь комунального закладу «Краснопавлівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Оленка» Лозівської районної ради Харківської області,у номінації «Вихователь дітей різновікової групи» - Бабич Ірина Петрівна, вихователь дошкільного підрозділу Яковлівського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області, які гідно представили дошкільну освіту Лозівського району на ІІ (обласному) турі конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році.

Переглядів: 96 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2019

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0