Головна » 2019 » Квітень » 16

З 02 по 06 квітня 2019 року на території Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва відбувся обласний вишкіл для підготовки тренерів-вихователів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

За програмою вишколу учасники взяли участь у різноманітних тренінгах, семінарах, практичних заняттях, майстер-класах. Також було організовано ознайомлення з культурою, історією козацтва та традиціями українського народу; зустрічі з учасниками - воїнами АТО журналістами з АТО; заняття з тактичної та стройової підготовки, домедичної допомоги, прийоми самозахисту, розбірка та збірка автомата, стрільба. По закінченню вишколу усі учасники отримали посвідки про те, що є учасниками семінару-тренінгу з підготовки виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Лозівський район у даному заході представляли Микола Теличко, керівник РМО вчителів фізичної культури, Євген Тели ... Читати далі »

Переглядів: 180 | Додав: Fresh | Дата: 16.04.2019

 

Щоб навчати і виховувати сучасних дітей, треба і самому бути сучасним. У цьому переконана вихователь комунального закладу «Краснолпавлівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Оленка» Лозівської районної ради Харківської області» Євстратьєва Оксана Миколаївна. Тому вона постійно шукає шляхи для власного фахового зростання: учасник тимчасових творчих колективів при КВНЗ «ХАНО» по «Упровадженню ідей сталого розвитку» та «Науково-методичний супровід використання засобів медіаосвіти в ДНЗ», неодноразовий дипломант конкурсів фахової майстерності і т.д. Наразі вона була запрошена Академією української преси спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки DW Akademie на Сьому міжнародну науково-методичну конференцію «Сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку»  < ... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: Fresh | Дата: 16.04.2019

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0