Головна » 2019 » Січень » 17

22 січня з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки  та Західноукраїнської Народної Республіки  в закладах освіти району відбудуться заходи з ушанування подій і персоналій української історії та сучасних героїв.

Проголошення Соборності УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року стало історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення.

 

Переглядів: 110 | Додав: Fresh | Дата: 17.01.2019

Ще наприкінці минулого року учні закладів загальної середньої освіти району розпочали інтенсивну підготовку до Зовнішнього незалежного оцінювання-2019.

Щосуботи на базі Краснопавлівського ліцею тривають консультативно-тренінгові заняття з підготовки до ЗНО з математики та  історії. З 2-го лютого розпочнуться заняття з української мови. Взагалі такою підготовкою охоплено 58 майбутніх випускників закладів освіти Лозівщини.

До проведення занять залучені кращі педагоги району. Учні мають можливість актуалізувати вивчений раніше матеріал шляхом виконання різноманітних завдань, вправ, тестів у форматі ЗНО.

Переглядів: 135 | Додав: Fresh | Дата: 17.01.2019

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0