Головна » 2018 » Грудень » 22

Відповідно до Закону України «Про освіту» структура навчального року (навчального тижня, дня, занять, відпочинку між ними), форми організації освітнього процесу визначено педагогічними радами закладів загальної середньої освіти Лозівського району. Із 22 грудня 2018 року по 13 січня  2019 року  в закладах загальної середньої освіти Лозівського району відбудуться зимові  канікули.

Зимові канікули розпочалися новорічними ранками для учнів початкових класів та святковими вечорами та дискотеками для учнів старших класів. Дітей чекають новорічні районні та обласні ялинки.

Змістовне наповнення канікул відображено в планах роботи закладів освіти. З метою сприяння всебічному розвитку учнів, виховання любові до рідного краю, збагачення знань про свій рідний край, країну, інтелектуального та спортивного розвитку,  заплановано екскурсії (поїздки), розважально-пізнавальні, спортивно-масові заходи.

Переглядів: 136 | Додав: Fresh | Дата: 22.12.2018

8 грудня 2018 року на базі  Катеринівської ЗОШ  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Головною метою біологічної олімпіади є об’єднання захоплених біологією обдарованих дітей, створення наукового осередку з неповторною атмосферою наукової творчості та прагнення до самовдосконалення. До того ж олімпіада дає чудову можливість педагогам-наставникам для обміну ідеями, порівняння підходів до викладання біології та підготовки учнів.

В олімпіаді прийняли участь 25 учнів закладів загальної середньої освіти  Лозівського району.

З протоколами можна ознайомитись ТУТ.

Переглядів: 122 | Додав: Fresh | Дата: 22.12.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0