Головна » 2018 » Грудень » 05

Приємна подія відбулася у дошкільному підрозділі Бунаківського навчально-виховного комплексу.

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України  від 6 грудня 2017 р. № 871-р "Про затвердження плану дій на 2017-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку" та за сприяння Лозівської районної державної адміністрації, Лозівської районної ради, Бунаківської сільської ради  05 грудня 2018 року    відкрито   нову додаткову групу для дітей дошкільного віку. Для малечі, їх батьків, працівників закладу цей день став справді святковим. Відкриття групи дало змогу вперше прийти до дитячого садочка 15 малюкам, які довго чекали цієї події. Зауважимо, що    дошкільний  підрозділ  тепер відвідуватимуть  діти із с.Павлівка та с.Зелений Гай.

Привітати дітей, батьків та колектив дошкільного закладу прийшли голова районної державної адміністрації Ашот Оганесович Керопов, голова Бунаківської сільської ради Ірина Іванівна Любченко, депутат Лозівської районної ... Читати далі »

Переглядів: 142 | Додав: Fresh | Дата: 05.12.2018

2 грудня 2018 року в Лозівському районі проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської  учнівської олімпіади з іноземних мов.

Цього року учасниками ІІ туру Олімпіади з англійської та німецької мов стали 19 учнів 8-11 класів з 10 закладів загальної середньої освіти Лозівського району.  Вони показували свої вміння та навички в читанні, тестуванні та творчих письмових роботах - тобто у вмінні обмірковувати та комунікативно вирішувати запропоновані їм проблеми. Проведення цього важливого заходу дає можливість виявити та мотивувати учнів для подальшого поглибленого вивчення англійської та німецької мов.

Переможцями ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних  мов, згідно з відповідним Положенням, журі цього року визнало учнів Садовської ЗОШ, Орільської філії Орільської ЗОШ, Краснопавлівської ЗОШ, Орільської ЗОШ, Миролюбівського ліцею та Смирнівського НВК. ... Читати далі »

Переглядів: 327 | Додав: Fresh | Дата: 05.12.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0