Головна » 2018 » Листопад » 19

17 листопада 2018 року в м.Харків під керівництвом Київської «Академії талановитих керівників» пройшов ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ,  в якому взяли участь педагоги-дошкільники Краснопавлівського ЗДО, Артільського, Чернігівського НВК та вчителі початкових класів Орільської ЗОШ та Шатівського НВК.

Фестиваль педагогічних ідей:
– це своєрідний майданчик для обговорення найбільш важливих педагогічних здобутків і аналізу практичних рішень у сфері освіти;
– це можливість почерпнути для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від тренерів та колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями.

У фестивалі візяли участь досвідчені фахівці, початківці, керівники, корекційні педагоги, вихователі, логопеди, психологи й усі співробітники дитячих установ, хто готовий поділитися своїми знаннями й отримати нові. Усі виступи та проекти ґрунтувалися суто на досвіді лекторів.  Для педагогів це була можливість познайомитися з колегами та налагодити співпрацю для досягнення максимальних результатів своєї діяльності.

Кожен учасник отримає сертифікат про участь та можливість виграти призи від тренерів та організаторів.

Переглядів: 141 | Додав: Fresh | Дата: 19.11.2018

17 листопада 2018 року старшокласники  закладів загальної середньої освіти Лозівського району взяли участь у Дні відкритих дверей  Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при  Президентові України. В програмі заходу учні відвідали Ярмарок спеціальностей, зустрілись з професорсько-викладацьким складом кафедр академії та взяли участь у олімпіаді школярів «Обираю професію державного службовця» у формі тренувального тестування до ЗНО.

Майбутні випускники отримали корисну інформацію, позитивні емоції та оптимістичний настрій на  майбутнє.

Переглядів: 134 | Додав: Fresh | Дата: 19.11.2018

З метою вшанування творчої спадщини Т.Шевченка, розвитку потенціалу обдарованої молоді, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу проведені І та ІІ етапи ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.

320 конкурсантів із 16 закладів загальної середньої освіти продемонстрували свій творчий потенціал, вшанували пам'ять Т.Шевченка і взяли участь у І (шкільному) етапі.

Переможці І етапу (37 чол.) представляли свої заклади на ІІ (районному) етапі 17 листопада 2018 року. Кращі результати показали учні: Смирнівського НВК, Краснопавлівської ЗОШ, Орільської ЗОШ, Надеждівського НВК, Миколаївського НВК, Чернігівського НВК.

Честь району захищатимуть учні Смирнівського НВК (наставник Середа І.В.), Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Кобиш Т.Л.). З протоколом можна ознайомитися ТУТ. Загальний протокол ТУТ.

Переглядів: 121 | Додав: Fresh | Дата: 19.11.2018

16 листопада 2018 року в БДЮТ відбувся турнір юних математиків, в якому взяли участь 3 команди. На підставі протоколів та висновків журі переможцями визнані команди:

І місце – команда «Сонечко» Орільської  ЗОШ (керівник Бистрий Р.В.)

ІІ місце – команда «Інтеграл» Краснопавлівської ЗОШ (керівник Починок Т.І.)

ІІІ місце – команда «Куб» Смирнівського  НВК (керівник Кохтенко С.Д.)

Головна мета турніру – створення умов для реалізації та розвитку творчих здібностей школярів, формування в учнів інтересу до прикладної математики, пошук школярів, схильних до наукової діяльності та здатних, застосовуючи знання з математики, знаходити оригінальні технічні рішення.

Турнір юних математиків є командним змаганням учнів в їх спроможності вирішувати складні математичні проблемні завдання, представляти рішення в переконливій формі та захищати їх в науковій дискусії.

... Читати далі »

Переглядів: 122 | Додав: Fresh | Дата: 19.11.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0